Filmler
Film indir TR
» » The Post Filmi TR Dublaj indir

The Post Filmi TR Dublaj indir

The Post Filmi TR Dublaj indir Türkçe Dublaj
 • Vizyon Tarihi: 19 January 2018 (UK)
 • Yapımı: 2017, Biyografi, Dram, Tarih, USA
 • Filmin Adı: Pentagon Papers
 • Yönetmen: Steven Spielberg
 • Oyuncular: Meryl Streep, Tom Hanks, Sarah Paulson, Bob Odenkirk, Tracy Letts, Bradley Whitford
 • Senaryo: Liz Hannah, Josh Singer
 • Film Kalitesi: Bluray, 1080p, 720p
 • Linkler : Turbobit, Nitrofilare, Uptobox
 • Eklenme Tarihi: 24-08-2018
 • Yorumlar : 1
 • Gösterim : 2 775
11,775 10 7,5 11,775
1h 56min

The Post Türkçe Dublaj filmi 2018 Ocak ayında vizyona girmiştir. Türü dram olan film eski zamanlarda gizli belgeler tarafından dönen yasal süreci konu ediniyor. Dergi çalışanı olan 3 kişi, dergiye sızdırılan belgeleri yayınlama kararı alıyorlar. Belge bazı ülkeler tarafından şiddetli bir şekilde karşılanacağı için kararsızlık içinde kalan 3 kişi, olacaklardan habersiz bir şekilde Belgeyi yayınlıyorlar. Belgede Vietnam Savaşı'nda ABD askerlerinin rolü hakkında tüm dünyaya yalan söylediğini ve Nixon yönetiminin gizlice savaşı getirdiği anlatılıyor.

Bu belge ülkeler arasında tatsızlık çıkmasının bir neden olsa da aslında olan tek şey tarihin yanlış bir şekilde anlatıldığıdır. Tüm ülkeler olmak üzere bütün insanlar bu durum karşısında yalan söyleyen ülkeye büyük katkıda bulunacaklar. Belge yayınlandıktan sonra, basımının ve dağıtımının durdurulması kararına varılmıştı. Ayrıca ABD Savunma bakanı yardımcısı davayı yüksek mahkemeye sunmuştu. Belgenin yayınlana binmesi ve özgür basının korunabilmesi için ordu ve gazete arasında yasal mücadele verilecektir.

Bu sırada diğer ülkelerden tepki gelmekte ve insanlar yalan söylenildiğini anlayınca ayaklanma başlattıkları görünmüştü.Bütün bunların yanında belgeyi yayınlayan bu üç kişi büyük oranda tanınmış ve insanlar tarafından üstün görülen kişiler haline gelmişti. davadan davaya koşan yüksek mahkemelerde yargılanan bu üç kişi oldukça soğukkanlı ve azimli bir şekilde savundukları yoldan bir adım ayrılmamışlardı. Filmin türü biyografi, dram ve tarih bir. Her sahnesini hiç sıkılmadan izleyeceğiniz bu film, Tarihi ve eskiyi anlatan bir film olmuştur. Film gerçek hayatta birebir yaşanmış olayı anlatmaktadır. Belgeyi yayınlayan 3 kişinin hayatını anlatan bu film onların verdikleri mücadeleyi ve pes etmeme duygularını yansıtıyor.

İzleyiciye de hayatta hiçbir şeyden korkmadan mücadele edilmesini vurguluyor. Film oldukça ders verici ve hayatımıza bir şeyler katacağını düşünüyorum. Birçok bilim kurgu ve tanınmış filmlerin yönetmenliğini yapan Tom Hanks ve Meryl Streep isimli kişiler The Post HD filminin yönetmenleridir. Usta yönetmenler sayesinde bir güzel film daha ortaya çıktı. Oyuncu kadrosu ile çok iyi işler başaran bu yönetmenler her şeyi hak ediyor. Herkese iyi seyirler diliyorum.

the post filmi


Film Güncellendi
Filmleri VIP Kalitesi ile Hızlı İndirmek İçin Buraya Tıklayınız

The Post / 1080p / DuaL / TR - ENG turbobit.netThe Post / 720p / DuaL / TR - ENG turbobit.net
Filmin Fragmanı

yorum yaz

 1. toprak1453
  • 0
  Tabiki çok güzel bir film. Seyretmeyen var mı?

Türkçe Dublaj Filmler