Filmler
Film indir TR
» » Godzilla: Monster Planet Part 1 2018 Türkçe Altyazılı

Godzilla: Monster Planet Part 1 2018 Türkçe Altyazılı

Godzilla: Monster Planet Part 1 2018 Türkçe Altyazılı Türkçe Altyazılı
  • Yönetmen: Hiroyuki Seshita, Kôbun Shizuno
  • Oyuncular: Chris Niosi, Martin Billany, Edward Bosco, Rich Brown, Robbie Daymond, Lucien Dodge
  • Senaryo: Gen Urobuchi, Sadayuki Murai
  • Film Kalitesi: 480p
  • Linkler : Turbobit, Nitrofilare, Uptobox
  • Eklenme Tarihi: 22-01-2018
  • Yorumlar : 0
  • Gösterim : 1 858
1,166 10 6,2 1,166
1h 29min

"Godzilla: Monster Planet Part 1 2018 Türkçe Altyazılı indir Hd izle" film ilk olarak Çin ve Amerika da vizyona girmiştir. Bildiğiniz üzre uzak doğu ülkelerinde meşhur olan anime sevdasından faydalanarak bir film ortaya çıkarmışlar. Uzak doğu dahil bütün ülkelerde anime hayranları için hazırlanan bu film oldukça aksiyonlu ve maceralı geçmektedir. Film 2048 yılında geçen olayları anlatmaktadır.

2048 yılında korkunç derecede büyük hayvanlar ortaya çıkar ve dünyayı ele geçirir. Bu yaratıklardan kurtulmanın tek yolu kaçmak veya saklanmaktı. Durumun farkında olan insanlar Dünyayı terk ederler ve büyük canavarların eline bırakırlar.Dünyadan kaçan insanlar yeni bir yaşanılabilir gezegen aramak için yola koyulurlar. Çıktıkları yolda olmadık şeylere rastlarlar ve dünyada çektikleri yetmezmiş gibi bir de uzay boşluğunda çekiyorlar. En sonunda uzaktan fark edilen dünyaya benzer bir gezegene yola koyulmaya başlarlar.

Fakat yaşanabilir yer olarak düşündükleri Tau Ceti isimli gezegen, insan yaşamına karşı olanakları yetersiz olduğu için gemiyi terk edemezler ve başka bir çaresini aramaya başlarlar. Bu yaşanan olaydan sonra Haruo isimli bir kahramanı dünyaya geri dönüp o büyük canavarları yok etme fikrini ortaya koydu. Bu yolda ilerleyen insanlar bütün teçhizatlarını giyinip kuşanıp dünyaya istila ya giderler.Dünyaya doğru hücum eden insanlar büyük canavarları kıvrak zekalarını kullanarak yok etmeye çalışacaklar. Bu Macera dolu anları filmde hiç kesintisiz olarak izleyeceğiz. Anime severler bu filmi çok beğeneceklerini düşünüyorum. Filmin türü animasyon ve bilim kurgu dur.

Film her sahnesinde hiç bıkmadan izleyeceğimiz senaryosu ile izleyici hiç sıkmayan bir yapıya sahiptir. Film Japonya yapımı olup, yukarıda da bahsettiğim gibi uzak doğu ülkelerinde yayılmaya başlamıştır.Her dakikasında mükemmel konusunu belli eden filmin yapımcısı Gen Urobuchi ‘dir.Dünyanın dört bir yanından hayranları bulunan animeler, çizgi filmlerden çıkıp uzun bir film olarak karşımıza çıkmıştır. Herkese iyi seyirler diliyorum.

Filmin Ekran Görüntüleri


Godzilla: Monster Planet Part 1
Filmleri VIP Kalitesi ile Hızlı İndirmek İçin Buraya Tıklayınız

Godzilla: Monster Planet / 480p / Türkçe Altyazılı turbobit.net
Filmin Fragmanı

yorum yaz

Türkçe Dublaj Filmler