Filmler
Film indir TR
» » Esaretin Bedeli Türkçe Dublaj

Esaretin Bedeli Türkçe Dublaj

Esaretin Bedeli Türkçe Dublaj Türkçe Dublaj
 • Vizyon Tarihi: 17 February 1995 (UK)
 • Yapımı: 1994, Dram, Suç, USA
 • Filmin Adı: Les évadés
 • Yönetmen: Frank Darabont
 • Oyuncular: Tim Robbins, Morgan Freeman, Bob Gunton, William Sadler, Clancy Brown, Gil Bellows
 • Senaryo: Stephen King, Frank Darabont
 • Eklenme Tarihi: 21-01-2018
 • Yorumlar : 1
 • Gösterim : 9 606
1,903,215 10 9,3 1,903,215
2h 22min

Adından sıkça bahsedilmiş bir film olan izlenme rekorları kıran Esaretin Bedeli Türkçe dublaj indirerek izleyebilirsiniz. Gelin şimdi filmin içeriğinden bahsedelim. Karı koca olarak iki kişi birlikte yaşamaktadır fakat karısı kocasını aldatır. Kocası ise aldatılma esnasında karısını aldatıldığı kişi ile birlikte yakalar. Yakalamadan önce alkol almıştır, sarhoş bir haldedir. Eşini ve diğer kişiyi bu anda yakalayınca onları vurmak ister ama vurmaz. Oradan ayrılıp arabasına geçer ve yolda bir nehirden geçerken silahını nehre atar.

Olaydan bir gün sonra bu adam tutuklanır. Tutuklanma sebebi ise karısı ile kendisini aldattığı kişiyi öldürmek suçu olmuştur. Savunması istenir. Savunma da silahı nehre attığını söyler. Savunmasına istinaden polisler nehre aramaya koyulur fakat silah bulunamaz. Böylelikle adam çok ağır bir ceza alarak tutuklanır. Hapisteyken çok sakin davranır. Diğer mahkumların korkutmalarına bir tepki vermez.

Bu adam hapisteki bir mahkûmun dikkatini çeker fakat bu mahkûm yine de bu adama yanaşmaz. Bir gün hapishane avlusunda dolaşan bu mahkûmun yanına dikkatini çeken adam gelir. Bu mahkûma “dışarıdan içeriye gizli bişeylerin sokulmasında yetkili kişi sen misin?” diye sorar. Mahkûm da “evet” der ve ne istediğini sorar. Mahkûmdan bir çekiç istediğini söyler ve bir zamandan sonra bu isteğini yerine getirir.

Bu adamı içeri de çok zor günler bekler. Hapishane de herkes tarafından “Kız kardeşler” olarak bilinen sapıklar bu adama tecavüz de bulunurlar. Bunca kötü şey yaşayan bu adam gardiyanların şefine yardım eder ve bunun karşılığında mahkûm arkadaşlarına para verilmesini talep eder. Soğuk biralar mahkûm arkadaşlarına gelir ve bu adamı herkes sevmeye başlar.

Uzun yıllar geçer aradan bu adam içeri de devrimler yapar. Hapishaneye bir kütüphane açar. Hapishane müdürünün karanlık işlerini yapar, müdürün zimmetine para geçirir. Yıllar geçtikten sonra zamanında bir mahkûmdan isteği o çekiç ile bir tünel kazarak 500 metreye yakın bir lağım çukurunda sürünerek hapishaneden kaçar. Dışarı çıktığında yeni bir kimlik, yeni bir ada ve müdürün zimmetine geçirdiği bütün paraların sahibi olur. Aynı zaman da hapishane de geçen yolsuzlukları da açığa çıkarır. Böylece hapishanedeki müdür de intihar eder.

Bu sıra da içeri de çekici getirten ve içeri de dost olduğu o mahkûm da dışarı çıkar ve özgürlüğüne kavuşur. Filmin sonunda sahil de bir araya gelerek yeni bir hayata başlangıç yaparlar. Filmin önemli noktalarını böylece anlatmış olduk ayrıca Esaretin Bedeli Hd indirerek de izleyebilirsiniz.

Filmin Ekran Görüntüleri


Esaretin Bedeli
Filmleri VIP Kalitesi ile Hızlı İndirmek İçin Buraya Tıklayınız

Esaretin Bedeli / 1080p / DuaL / TR - ENG turbobit.netEsaretin Bedeli / 720p / DuaL / TR - ENG turbobit.netEsaretin Bedeli / BRRip / Türkçe Dublaj turbobit.net
Filmin Fragmanı

yorum yaz

 1. zamorano
  • 0
  Tekrar tekrar izleyip bıkmadığım ve bıkmayacağım tek film. Telefonu vs. kapatıp tamamen filme dalıp izlenilesi bir film. Biraz unuttukça tekrar izliyorum

Türkçe Dublaj Filmler