Filmler
Film indir TR
» » Thor 3: Ragnarok Türkçe Dublaj 1080p

Thor 3: Ragnarok Türkçe Dublaj 1080p

Thor 3: Ragnarok Türkçe Dublaj 1080p Türkçe Dublaj
 • Yönetmen: Taika Waititi
 • Oyuncular: Chris Hemsworth, Tom Hiddleston, Cate Blanchett, Idris Elba, Jeff Goldblum, Tessa Thompson
 • Senaryo: Eric Pearson, Craig Kyle
 • Eklenme Tarihi: 20-02-2018
 • Yorumlar : 6
 • Gösterim : 29 347
187,943 10 8,1 187,943
2h 10min

Thor 3: Ragnarok Filmi Türkçe Dublaj - Altyazılı HD indir Full HD izle Thor evrenin çok uzak bir gezegeni olan Sakaar'da tutsak bir haldedir Asgard'ı yok etmeye çalışan ateşten bir canavar olan yaratığın tutsağıdır onun hain planlarını öğrendikten sonra, çekicini çağırıp oradan hemen uzaklaşarak vatanı Asgardéa döner.


Asgard!da geri dönen "Thor" büyük bir kalabalıkla karşılaşır babası Zeus bir tiyatro izlemektedir aslında, Zeus loki'den başkası değildir ona babasının nerede olduğunu sorar loki cevap verir : Zeusu dünyaya götürdüğünü söyler. Bunu duyan Thor loki'yide yanına alarak dünya gezegenine gelirler. Loki Zeusu bir huzur evine yerleştirmiş ancak ev yıkılmıştır. Tam bu sahnede Doktor Strange duruma el atıp Thor ve Lokiyi alıp kendi yaşadığı yere götürerek dünyaya gelme sebeplerini soruyor.

Thor durumu aynen Doktor Strange'ye anlatıyor onlara yardım edeceğini babalarını alıp tekrar Asgard'a dönmelerini söyler. Thor bu teklifi hiç düşünmeden kabul eder. Babalarını bulurlar Zeus'un durumu hiç iyi değildir, ölme eşiğindedir kendisinin öldükten sonra yıllardır kapalı bir yerde tutsak tuttuğu Hela'nın geleceğini söyler. Zeus yıldızlar arasına karışır son nefesini verir hemen sonra Hela bir kapıdan çıkıp gelir Hela çok kızgındır yıllardır Zeusun esiri olmaktan bir hayli usanmış, intikam alıp Asgard'ı ve tüm gezegenleri ele geçirmek için geri dönmüştür.

Hela loki ve Thor'a kendisine katılmasını ister bu teklifi şiddetle ret eder ve hemen kavga etmeye başlarlar Thor ile lokinin gücü Hela'yı bastırmaya yetmez Hela o kadar güçlüdür ki Thor'un çekini tuzla buz eder. Thor Asgard'a dönmek için gözcüden kendilerini ışınlanmayı ister Hela2da peşlerine düşmüş gücüne güç katmak için, oda peşlerinden Asgard'a gider. Hela Thor ve lokiyi uzay boşluğuna göndermeyi başarır. Uzay boşluğunda solucan deliğinden içeri yanı tüm evrenin çöplerini toplayan bir gezegene ulaşırlar.

Bu gezegende, Thor esir düşmüştür ve dövüşmesi için gezegenin kralının yanına götürülür. Boynunda olan bir cihaz yüzünden thor çaresiz kalmış bir şekilde bunu kabul etmek zorunda kalır. Dövüş sahnesine çıktığında gördüklerine inanamaz "Hulk" da burada esirdir, hatta gezegenin en dövüşçüsü diyebilir "Thor 3 HD indir" Gezegenden kaçmanın bir yolunu bulup Asgard'a dönüp Helayı yenmenin bir yolunu ararlar.

Daha önce "Thor 3: Ragnarok filmini" indirip izlemediyseniz henüz bir şey kaçırmamış sayılırsınız. Sinemalarda izlenme rekoru kıran Thor 3 filmini sizlerle baş başa bırakıyor iyi seyirler diliyoruz.

Film tamamen güncellenmiş olup filmin "Türkçe Dublaj" versiyonları konuya ilave edilmiştir.

Filmin Ekran Görüntüleri


Thor 3
Filmleri VIP Kalitesi ile Hızlı İndirmek İçin Buraya Tıklayınız

Thor 3: Ragnarok / 1080p / DuaL / TR - ENG turbobit.netThor 3: Ragnarok / 720p / DuaL / TR - ENG turbobit.netThor 3: Ragnarok / BRRip / Türkçe Dublaj turbobit.netThor 3: Ragnarok / 1080p / Altyazılı turbobit.netThor 3: Ragnarok / BRRip / Altyazılı turbobit.net
Filmin Fragmanı

yorum yaz

 1. sefer
  • -1
  bu filmi nasıl indireceğim
  1. Gokay
   • 0
   indirme linklerini kullanarak turbobit üzerinden indirebilirsiniz
 2. Mustafa Degirmenci
  • 0
  Thor 3 filmini izlerken hiç sıkılmadım. Thor Kendi ülkesine gidip babasını tiyatro izlerken gördü.Fakat babasının yerine kardeşi geçmiş ayrıca babasının kılığına bürünerek adeta tahta oturmuştu. Bunu anladı ve kardeşine babasının nerede olduğunu sordu, kardeş ise dünyaya giderek babasına bir huzurevine bıraktığını söyledi. Thor’un kardeşini Dr Strange almış ve Thoru yanına çağırmıştı. Thor, Dr Strange’a babasının yerini sordu.Dr Strange babasının olduğu yere bir kapı açtı ve Thor ve kardeşini babasının yanına gönder.Gittikleri yerde babası öldü, Babasının ölümünden sonra yanlarına Ragnarog geldi, kavga başladı. O andan itibaren sürekli bir aksiyon ve macera hiç bitmedi. Thor esir düştüğü ülkede Hulk ve Asgar’ın askesi ile karşılaştı. Esir düştüğü ülkede kalkınma başlattı vs. çok zevkli ve on numara bir filmdi.
  1. Gokay
   • 0
   film gerçekten çok güzel bende beğenerek izledim herkese tavsiye ediyorum yakında Türkçe Dublaj olarak eklenecek
 3. vedat
  • +1
  sitenizi henüz yeni keşfettim oldukça güzel filmlerin olduğunu söyleyebilirim thor 3 filmi uzun zamandır beklediğim filmlerden birisiydi ekran görüntüsüne bakacak olursak son derece kaliteli olduğu gözüküyor bende indiriyorum teşekkürler.
 4. Film Delisi
  • +1
  Thor 3 filmini sinemada izlemiştim gerçekten çok büyük keyif aldım. Ailece izlenebilecek filmler arasında, filmi yüklediğiniz için tşk ederim hemen indirip ailemle izleyeceğim.

Türkçe Dublaj Filmler