Filmler
Film indir TR
» » Matrix 1 Türkçe Dublaj

Matrix 1 Türkçe Dublaj

Matrix 1 Türkçe Dublaj Türkçe Dublaj
  • Yönetmen: Lana Wachowski, Lilly Wachowski
  • Oyuncular: Keanu Reeves, Laurence Fishburne, Carrie-Anne Moss, Hugo Weaving, Gloria Foster, Joe Pantoliano
  • Senaryo: Lilly Wachowski, Lana Wachowski
  • Film Kalitesi: Bluray, 1080p
  • Linkler : Turbobit, Nitrofilare, Uptobox
  • Eklenme Tarihi: 20-01-2018
  • Yorumlar : 0
  • Gösterim : 8 109
1,368,122 10 8,7 1,368,122
2h 16min

"Matrix 1 Türkçe Dublaj indir HD 1080p izle" Yayınlandığı dönemden itibaren büyük ilgi gören filmi merak edenler matrix Türkçe dublaj indir seçeneği ile Türkçe olarak izleme imkanı bulabilirler. Seri halinde yayınlanmış olan filmin ilk filminde bilgisayar programcısı olarak hayatını sürdürmekte olan Thomas Anderson bunun yanı sıra Neo nickname ile oldukça usta bir hackerdir. Bir süre sonra ortaya çıkan siyah takım elbiseli ve gözlüklü adamlar tarafından yakın takip alınmıştır.
Kısa zaman sonra farkına varmış olduğu bu durumun nedenini Morpheus’dan öğrenecektir.

Bu durum karşısında anlatılanlara inanarak güvenmek zorunda kalacaktır. Ancak tamamen büyük bir komplonun içerisinde kendisini bulur. İçerisinde yaşamakta olduğumuz dünyanın tamamen aldatmaca olduğunu öğrenmektedir. Aslında insanlığın uzaydan gelmekte olan yaratıkların köleleri olduğunu öğrenir. Her ne kadar bu durum karşısında inanmakta zorlansa da anlatılanlara inanmaktan başka çaresi yoktur.

Matrix 1 full İndir Peşinde olan siyah takım elbiseli ve gözlüklü adamlar tarafından vücuduna yerleştirilen böcek nedeniyle anbean takip edilmektedir. Morpheus ve arkadaşları tarafından vücudundan çıkartılan böcek sayesinde artık takip edilmekten kurtulmuştur. Bunun üzerine anlatılanlara güvenerek gruba dahil olur. Trinity ve Morpheus yardımları sayesinde uzaydan gelen yaratıkların kurmuş olduğu düzeni yıkmaya çalışmaktadırlar.

Yaşanan dünyada yaşanmakta olan gerçeğin yanı sıra yaşamın ötesinde gerçeklik söz konusudur. Bilgisayar programcılığı ve bunun yanı sıra hackerlik yaparak hayatına devam ettirmekte olan Neo bir anda tamamen değişen dünyası nedeniyle kendisini bir mücadele içerisinde bulmaktadır. Yaşanan durumun birisi rüya bir diğeri ise matrix olarak adlandırılmaktadır. Tehlikeli bir adam olarak gördüğü Morpheus’un bu durumda gerçeği bildiğini düşünen Neo ona yardım etmektedir.

Trinity ile tanıştıktan sonra Neo yeni bir dünyaya adım atacak. Burada Morpheus ile yeniden bir araya gelir. Yaşanan durumlar hakkında ve Matrix hakkında merak ettiği bilgilere ulaşır. Artık dünyayı uzaylı yaratıklardan kurtarmak ve yaşanan rüya ile gerçeklik arasındaki sırları ortaya çıkartmak için ellerinden gelen mücadeleyi vermeye başlarlar. Farklı konusuyla dikkat çekmekte olan filmi merak edenler filmin tamamını matrix hd indir seçeneği sayesinde yüksek görüntü kalitesinde izleme imkanı elde edebilirler.

Bilim Kurgu filmleri arasında her zaman yerini koruyan "Matrix" Filmini izlemediyseniz geç kalmış sayılmazsınız sitemizden son hızda indirip 1080p kalitesinde ve diğer çözünürlükte filmi izleyebilirsiniz şimdiden film indir TR iyi seyirler diler.

Filmin Ekran Görüntüleri


Matrix
Filmleri VIP Kalitesi ile Hızlı İndirmek İçin Buraya Tıklayınız

Matrix 1 / 1080p / DuaL / TR - EN turbobit.net
Filmin Fragmanı

yorum yaz

Türkçe Dublaj Filmler