Filmler
Film indir TR
» » Er Ryan'ı Kurtarmak Türkçe Dublaj

Er Ryan'ı Kurtarmak Türkçe Dublaj

Er Ryan'ı Kurtarmak Türkçe Dublaj Türkçe Dublaj
  • Vizyon Tarihi: 11 September 1998 (UK)
  • Yapımı: 1998, Aksiyon, Dram, Savaş, USA
  • Filmin Adı: Il faut sauver le soldat Ryan
  • Yönetmen: Steven Spielberg
  • Oyuncular: Tom Hanks, Tom Sizemore, Edward Burns, Barry Pepper, Adam Goldberg, Vin Diesel
  • Senaryo: Robert Rodat
  • Eklenme Tarihi: 20-01-2018
  • Yorumlar : 0
  • Gösterim : 7 197
1,001,670 10 8,6 1,001,670
2h 49min

İkinci Dünya Savaşı yıllarında geçmekte olan er "Ryan’ı kurtarmak Türkçe dublaj indir" seçeneğe ile Türkçe olarak indirilebilir. İkinci Dünya Savaşı’nın yaşandığı yıllarda üç oğlunu birden kaybeden anne dördüncü oğlunu hayatta olduğunu duymak için mücadele vermektedir. Üç oğlunun birden ölüm haberinin gelmesi üzerine yıkılan dünyasını dördüncü oğlunun hayatta olduğu haberiyle biraz olsun toparlamak ister. Bu olay üzerine Amerikan ordusunun hedefi artık annenin son oğlu olan James Ryan’ın her ne pahasına olursa olsun kurtulmasını sağlamaktır.

Yaşanan olay üzerine askerler dördüncü oğlun hayatta olduğunu gösterebilecek iz aramaya başlarlar. Artık bu durum görev haline gelmiştir. Bütün askerler eğer hakkında herhangi bir iz bulabilmek için hayatlarını tehlikeye atmaktadır. Yaşanan olay üzerine farklı durumlar ortaya çıkmaktadır. Arayış içerisinde çoğu askerin hayatı tehlikeler ile karşı karşıya kalmaktadır. Üç olduğunun arkasından fazlasıyla yaralanmış olan anne dördüncü oğlunun hayatta kalma ihtimalini tutunmaktadır. Bu nedenle tamamen can pazarının yaşandığı bu ortamda Ryan’ı için aramalar aralıksız şekilde devam ettirilmektedir.

Er Ryan’ı Kurtarmak HD İndir Yaşanan savaşın ardından üç oğlunun ölüm haberiyle yıkılmış olan annenin bu durumuna üzülen yüzbaşı John Miller emrinde olan birliği tamamen farklı bir görevi verir. Dördüncü oğlun hayatta olduğunu gösterebilecek her türlü ipucunun peşinden gidilmektedir. Yüzbaşı emrindeki askerler hayatları pahasına girmiş oldukları bu görev içerisinde farklı tehlikelerle karşı karşıya gelmektedir. Bu zorlu görev içerisinde yalnızca biraz geri kurtarmak ve hayatta olduğunu doğrulamak için sekiz asker canla başla mücadele etmektedir. Savaş sonrasında zaten bitik durumda olan askerler bu görev nedeniyle hayati tehlike ile karşı karşıya kalmaktadır.

Sekiz kişiden oluşan ekip yalnızca tek bir kişinin hayatını kurtarmak için mücadele vermektedir. Zaman zaman ekip tek bir kişi için sekiz kişinin hayatının tehlikeye atılmasının sorgulanmasına neden olacaktır. Ancak yüzbaşının bu durumda yalnızca hedefini belirlemiş olduğu er Ryan’ıyı bulmak için emrindeki askerleri tehlikeye atmaktan sakınmamaktadır. Oldukça etkileyici konusuyla dikkat çeken filmi merak edenler er Ryan’ı kurtarmak hd indir seçeneği ile filmi yüksek görüntü kalitesinde indirerek donma veya takılma sorunu yaşamadan izleme imkanı elde edebilirler. Aksiyon ve savaş filmlerini sevenlerin kesinlikle kaçırmayacağı bir film şimdiden iyi seyirler dileriz...

Filmin Ekran Görüntüleri


Er Ryan'ı Kurtarmak
Filmleri VIP Kalitesi ile Hızlı İndirmek İçin Buraya Tıklayınız

Er Ryan'ı Kurtarmak / BRRip / Türkçe Dublaj turbobit.netEr Ryan'ı Kurtarmak / 720p / DuaL / TR - ENG turbobit.netEr Ryan'ı Kurtarmak / 1080p / DuaL / TR - ENG turbobit.net
Filmin Fragmanı

yorum yaz

Türkçe Dublaj Filmler