Filmler
Film indir TR
» » Predator Avcı Güçlendi - The Predator

Predator Avcı Güçlendi - The Predator

Predator Avcı Güçlendi - The Predator TR Dublaj & Altyazılı
  • Yönetmen: Shane Black
  • Oyuncular: Boyd Holbrook, Trevante Rhodes, Jacob Tremblay, Keegan-Michael Key, Olivia Munn, Sterling K. Brown
  • Senaryo: Fred Dekker, Shane Black, Jim Thomas, John Thomas
  • Eklenme Tarihi: 11-11-2018
  • Yorumlar : 0
  • Gösterim : 2 406
38606 10.0 5,8 38606
1sa 47dk

Predator Avcı Güçlendi - The Predator 2018 Türkçe Dublaj filminde,

Keskin nişancı bir asker görev yerinde hedeflerini etkisiz hale getirmek için bekliyordu, gökyüzünde uçan yabancı bir cisim üzerilerinden geçerek ortalığı perişan etmiştir. Olay yerine giden askerler gözlerine inanamazlar dünyaya ait olmayan yabancı bir gemiyle karşılaşırlar.

Askerlerin amiri yani nişancı olan asker gemiyi arar ve bazı cisimler bulur. kola takılan sırada dışı bir cihaz, Predator'ün taktığı maske ve onu görünmez yapan bir alet ele geçirir.

Görünmez olmayı sağlayan aleti yanına gelir ve diğer bulduklarını evine kargo ile yollar. Olay yerine gelen devletin gizli operasyonlarını yapan hükümet yetkilileri askeri sorgulamak için özel bir yere götürülür. Predator avcısı olan başka bir Predator dünyaya gelir çok gelişmiş ve boyu ve gücü diğerinden kat, kat fazladır.

Askerin evine paket ulaşır ve küçük zeki çocuk paketin içindekileri çok merak eder ve açar. Paket içinden çıkanları bir oyun sanıp her şeyi kurcalamaya başlar. Kola takılan silah üzerinde uzaydan gelen yaratığın gemisini kontrol etmeye yarayan bir cihaz çıkar. Askerin o çocuğu o kadar zekidir ki gördüğü her şeyi anlar hale gelir. Başlıkta çalışan bir kamera evin yerini belli etmiştir The Predator (2018) uzay köpeklerini salar bu arada, yakalanan diğer Predator bir tesiste inceleme aşamasındayken kaçmayı başarır ve hemen gemisini aramaya başlar.

Bilim adamlarının araştırmalarına göre Predatorler binlerce yıldır dünyaları gezerek akıllı sayılabilecek ırklardan DNA örnekleri alarak yeni bir nesil yaratmaya çalışmaktadır. İleri bir zamanda dünya küresel ısınma ve iklim değişikliği nedeniyle yok olacağını bildiklerinden, dünyaya yerleşmek ve yaşamlarını burada sürdürmek için hazırlık yapmaktadırlar.

Alt Yazısını İndir ! the_predator_2018_tr-altyazi.rar (İndirilme: 104)

The.Predator avcı güçlendi türkçe dublaj


Uyarı: Yeni sürümler yüklendi
Filmleri VIP Kalitesi ile Hızlı İndirmek İçin Buraya Tıklayınız

The Predator / 1080p / Line / TR turbobit.netThe Predator / 1080p / Altyazılı turbobit.net
Filmin Fragmanı

yorum yaz

Türkçe Dublaj Filmler