Filmler
Film indir TR
» » Yıldızlararası Türkçe Dublaj

Yıldızlararası Türkçe Dublaj

Yıldızlararası Türkçe Dublaj Türkçe Dublaj
 • Vizyon Tarihi: 7 November 2014 (UK)
 • Yapımı: 2014, Bilim Kurgu, Macera, Gizem, USA, UK, Canada, Iceland
 • Filmin Adı: Interstellar
 • Yönetmen: Christopher Nolan
 • Oyuncular: Ellen Burstyn, Matthew McConaughey, Mackenzie Foy, John Lithgow, Timothée Chalamet, David Oyelowo
 • Senaryo: Jonathan Nolan, Christopher Nolan
 • Eklenme Tarihi: 19-01-2018
 • Yorumlar : 1
 • Gösterim : 12 209
1,131,938 10 8,6 1,131,938
2h 49min

"Yıldızlararası - İnterstellar Türkçe dublaj indir" seçeneği ile bu filmi izlemek isteyen kişileri müthiş bir heyecan beklemektedir. Dünya genelinde yaşanmakta olan farklı iklim koşulları yaşamı gitgide zorlaştırmaktadır. Özellikle insan ırkının yaşamını sürdürmesini imkânsız hale getireceği ön görülen bu duruma bir çözüm bulunması ve bunda acele edilmesi gerekmektedir. İklimlere müdahale etmenin bir yolu olmamasından dolayı yapılacak olan tek şey insan yaşamına uygun farklı bir gezegen bulmak için uzay yolculukları yapmaktır.

Bunun için gönüllü olan 5 astronot uzun ve riskli bir yolculuk için hazırlanmaktadırlar. Yapılan çalışmalardan sonra uzayda bir solucan deliği tespit edilmiştir. Bu deliğin diğer tarafı hakkında bilgileri olmayan bu kişiler bunu öğrenmenin tek yolunun delikten geçmek olduğunu bilmektedirler. Ancak bu yolculuğu ilginç kılan tek şey uzay zamanında 1 saatlik dilimin dünya da 7 yıla denk gelmesidir.

Bu da yolculuğa çıkacak bu kişilerin dünyaya ne zaman döneceklerinin belli olmamasından dolayı bıraktıkları şeyleri aynı şekilde bulamamaları anlamına gelmektedir. Ancak insan ırkının varlığının sürmesi için birilerinin fedakârlık yapmaları gerekmektedir ve bu 5 kahraman bu konuda kendilerini feda etmeye hazırdırlar.

Çıkılan bu yolculuktan kimlerin dönüp kimlerin dönemeyeceği ise tam anlamı ile muammadır. Birçok aksilikle geçen bu yolculuğun nasıl sonuçlanacağını ise kimse bilmemektedir. İnterstellar Hd indir insan ırkının geleceğinin sadece 5 kahramanın yapacağı bir yolculuğa bağlı olduğu muhteşem bir yapımdır.

Son zamanların en iyi bilim kurgu filmleri, arasında yer almaktadır. "Türkçe Dublaj" olarak sitemizden indirip ailecek izleyebilirsiniz.

Filmin Ekran Görüntüleri


Yıldızlararası
Filmleri VIP Kalitesi ile Hızlı İndirmek İçin Buraya Tıklayınız

Yıldızlararası / 1080p / TR-ENG / DuaL turbobit.netYıldızlararası / 720p / TR-ENG / DuaL turbobit.netYıldızlararası / BRRip / Türkçe Dublaj turbobit.net
Filmin Fragmanı

yorum yaz

 1. Hamzafndkkk
  • -1
  RAR ŞİFRESİ nedir acaba

Türkçe Dublaj Filmler