Filmler
Film indir TR
» » Çagrı - İslamiyetin Doğuşu Türkçe Dublaj 1080p Full hd indir

Çagrı - İslamiyetin Doğuşu Türkçe Dublaj 1080p Full hd indir

Çagrı - İslamiyetin Doğuşu Türkçe Dublaj 1080p Full hd indir Türkçe Dublaj
 • Vizyon Tarihi: 8 July 1977 (France)
 • Yapımı: 1976, Biyografi, Dram, Macera, Tarih, Lebanon, Libya, Kuwait, Morocco, UK
 • Filmin Adı: Le message
 • Yönetmen: Moustapha Akkad
 • Oyuncular: Anthony Quinn, Irene Papas, Michael Ansara, Johnny Sekka, Michael Forest, Garrick Hagon
 • Senaryo: H.A.L. Craig, Tewfik El-Hakim
 • Eklenme Tarihi: 16-09-2018
 • Yorumlar : 1
 • Gösterim : 4 532
37,583 10 8,2 37,583
2h 57min

Çağrı - The Message Türkçe dublaj indir, islam dininin ilk zamanlarında Mekke şehrinin durumunu ve o dönemde yaşananları anlatıyor. Halk arasında çok sevilen ve herkesin güvendiği bir kişi olan Muhammed, bir süre ortadan kaybolduktan sonda yeniden şehre dönüp kendisinin peygamber olduğunu iddia eder. Halk bu duruma çok büyük tepki göstermiştir çünkü o zamanlar çok farklı dinler vardır ve insanlar dinlerine çok bağlıdırlar.

Kumarın, fuhuşun ve uyuşturucu madde kullanımının çok yaygın olduğu bu dönemde daha önce hiç duyulmamış olan kurallara sahip olan bu dini kabullenen kişilerin sayıları çok azdır. Özellikle kız çocuklarından utanıp onları diri diri gömecek kadar gözleri dönmüş olan bu toplumun önde gelenleri Muhammed’e karşı çok ciddi bir tepki göstermektedirler.

Onu öldürmeye dahi teşebbüs eden bu kişiler kendisini şehirden kovmakta ve kendisine inanan kişilere de çok ciddi işkenceler yapmaktadırlar. Ancak kendisine Allah tarafından verilen bu görevi canı pahasına yapacağını belirten Muhammed tüm tepkilere rağmen görevini yapmaya ve islamı yaymaya devam etmektedir.

Her geçen gün güçlenen islam toplumu bir gün yeniden Mekke’ye dönmüş ve islam düşmanlarını alt edecek kadar güçlenmiştir. Yaşanan büyük savaşlardan sonra artık varlığını iyice kabul ettirmiş olan islam dini buradan dünyanın birçok yanına yayılmaya başlamıştır. "Çağrı hd indir" seçenekleri ile bu filmi izleyen kişiler muhteşem oyunculuklar ile kendilerini adeta o dönemin içinde hissetmektedirler.

çağrı


Film güncellendi

Eminim bu filmi böylesine bir kalitede daha önce izlemediniz tavsiyemiz indirip arşivinize almanızdır
Filmleri VIP Kalitesi ile Hızlı İndirmek İçin Buraya Tıklayınız

çağrı islamiyetin doğuşu / 1080p / DuaL / TR - ENG turbobit.netçağrı islamiyetin doğuşu / BRRip / Türkçe Dublaj turbobit.net
Filmin Fragmanı

yorum yaz

 1. Hanibal
  • 0
  Filmi bu iki boyutun arasi bir boyutda sunmak mümkünmü? max 5gb filan. Cloudru veya gdrive da max 13gb da olabilir asagi yukari. Ama 36gb, 300 saat free modusda :O ;-)

Türkçe Dublaj Filmler