Filmler
Film indir TR
» » Karınca adam 2 : Ant-Man and the Wasp indir

Karınca adam 2 : Ant-Man and the Wasp indir

Karınca adam 2 : Ant-Man and the Wasp indir Türkçe Dublaj
 • Yönetmen: Peyton Reed
 • Oyuncular: Paul Rudd, Evangeline Lilly, Michael Peña, Walton Goggins, Bobby Cannavale, Judy Greer
 • Senaryo: Chris McKenna, Erik Sommers, Paul Rudd, Andrew Barrer, Gabriel Ferrari, Stan Lee, Larry Lieber, Jack Kirby
 • Eklenme Tarihi: 30-10-2018
 • Yorumlar : 1
 • Gösterim : 3 247
136672 10.0 7,2 136672
1sa 58dk

Karınca Adam 2 ve Eşek Arısı Türkçe Dublaj 1080p indir HD film

Amerika’da yapılmış olan Karınca Adam ve Eşek Arısı filmi, 6 Temmuz 2018 tarihinde vizyona girmiştir. İngilizce olan filmin konusu son derece eğlencelidir.
Filmin konusu, süper kahraman olan bir babanın zorluklarla mücadelesini işliyor. Karınca adam ve eşek arısı karakterlerinden hareketle bu konu işleniyor. Kahraman olan baba; Scott Lang’dir. Hem baba hem de bir kahraman olduğundan, film boyunca hayatının bu iki yanını dengelemeye çalışıyor. İyi bir baba olmasının yanında sorumluluk sahibi bir kahraman olmaya çalışıyor. Ant Man olmak isteyen kahraman baba, film boyunca tüm zorluklarla kıyasıya mücadele ediyor.

Filmde kahraman babanın görevlendirilmesi için Dyne ve Dr. Hank Pym yer alıyor. Acil bir görev için Scott Lang’e ulaşıyorlar. Babalık görevinin yanında, kahraman olma görevini de kusursuz şekilde sürdüren Lang, The Wasp ile iş birliği yaparak sırları çözmek üzere harekete geçiyor. Türkçe dublaj indir seçeneği ile filmi indirebilirsiniz.

Görüntü kalitesinin yüksek olması için ise Ant-man - Karınca adam 2 1080p indir seçeneğini değerlendirmeniz mümkün.

Karınca adam 2 indir


Antman 2 3d indir
Filmleri VIP Kalitesi ile Hızlı İndirmek İçin Buraya Tıklayınız

Ant-Man and the Wasp / 1080p - 3D / DuaL / TR - ENG turbobit.netAnt-Man and the Wasp / 1080p ReMuX / DuaL / TR - ENG turbobit.netAnt-Man and the Wasp / 1080p / DuaL / TR - ENG turbobit.netAnt-Man and the Wasp / 720p / DuaL / TR - ENG turbobit.netAnt-Man and the Wasp / BRRip / Türkçe Dublaj turbobit.net
Filmin Fragmanı

yorum yaz

 1. Esmerelda
  • 0
  film oldukça akıcı ve güzel ilerliyor ilk seriye göre oldukça başarılı buldum. Karınca adam 2 filmini indirip izlemek isteyenler indirsinler derim

Türkçe Dublaj Filmler