Filmler
Film indir TR
» » Kingsman 2 : Altın Çember

Kingsman 2 : Altın Çember

Kingsman 2 : Altın Çember


Kingsman 2: Altın Çember

22 Eylül 2017 tarahinde vizyona giren film son zaanların en çok beğenilen filmleri arasında yer almaktadır. Kingsman: Altın Çember filminin yönetmen koltuğunda ünlü isim Matthew Vaughn oturmaktadır. Film 2017 yılı ve İngiltere yapımıdır. Firmin türü casusluk, aksiyon, suç ve komedi olup filmin yapımcılığını aynı zamanda yöntemeni de olan Matthew Vaughn üstlenmiştir. Kingmans: Altın Çember filminin diğer bir adı da Kingman 2 olarak bilinmektedir. Matthew Vaughn filmin senaryo bölümünde de yer aldığı gibi Jane Goldman ve Dave Gibbons da ünlü isime eşlik ederek birlikte yazmışlardır. Güçlü bir oyuncu kadrosu bulunan filmde Taron Egerton, Colin Firth, Mark Strong, Julianne Moore,Halle Berry, Channing Tatum, Pedro Pascal ve Jeff Bridges gibi çok ünlü isimler filmin başrollerini birlikte paylaşmışlardır.

Kingsman: Altın Çember Filmin Konusu

Seri halinde olan Kingsman 2 : Altın Çember Türkçe dublaj indirerek en güzel şekilde film serinize katabileceğiniz süper bir film olmuş. Kingsman bir casusluk filmi olarak çok büyük bir ilgi görmüştür. Filmin konusuna gelince, Amerika Birleşik Devleti adına casusluk operasyonları yürütülmektedir. Bu operasyonları yürüten ve pek çok maceranın içine giren ekip yapmış oldukları son görev sonrası dağılmışlardır. Ekibin hepsi ayrı yerlerde başka bir şekilde yaşamlarını devam etmeye çalışmaktadırlar. Ancak en son gelen görev sonrasında tüm ülke çapında kırmızı alarm ile aranmaktadırlar. Çünkü verilen bu son görevi sadece onlar yerine getirebilir. Yapılan çok uzun aramalar sonrası ekipte bulunanların tamamı bulunmuş ve yeniden bir ekip olmuşlardır. Ekip arkadaşlarını birbirlerini çok uzun zaman görmemişler ve geçen zaman sonrası eskisine göre yaşlanmışlardır. Ekip arkadaşları olan Eggsy, Ginper, Jack ve Harry yerine getirilmesi gereken yeni görevin açıklanması ile çok hızlı bir şekilde hazırlıklara başlarlar.

Ekibe verilen yeni görev çok daha zor olması kahramanlarımızı biraz daha zorlayacaktır. Pek çok suça karışmış olan ve hala silah satan kötü tüccarlardan dünyayı kurtarmak, bunların yakalanması gerekmektedir. Bu tüccarların yakalanması ile beraber dünya da olan silah satışı büyük oranda azalacağı gibi yapılan savaşlarda en sonunda bitmesi beklenecektir. Savaşların bitmesi ve bu tüccarların yakalanması için ekip karşılarında bulunan bu düşmanların her şeylerini en ince ayrıntısına kadar bilmesi gerekir. Bu neden ile çok iyi bir şekilde araştırmalar yapmaları gerekmektedir. Aksi halde yapmış oldukları olası bir hata sonrası pek çok sorun ile karşı karşıya kalmak zorunda olurlar. Bu durum işleri daha da zor bir hale gelmesine neden olacaktır. Dünyayı kurtaracak olan bu ekip tüm araştırmaları yapmış ve gerekli olan çalışmaları tamamlamışlardır. Artık en son olarak bu kötü tüccarların hepsini yakalamak için işe başlamışlardır.

Uzun çalışmalar sonrası yakalamış oldukları silah tüccarlarını ekip konuşturmuşlardır. Yapılan konuşmalar sonucunda dünyanın en büyük silah tüccarına ulaşmışlardır. Dünyanın en büyük silah tüccarının adı Poppy olarak bilinir. Poppy yakalandıktan sonra dünya da bulunan en büyük silah ağı ortadan kalkmış olacaktır. Ancak Poppy yakalamak sandıklarından çok daha zor olduğu için çok fazla uğraşacaklardır. Eggsy için dünyayı kurtarmak artık sıradan bir haline gelmiştir ve sonunda da bu işi ekibi ile birlikte son derece başarıyla tamamlayacaktır. Bu savaşta hem Amerikalılar hem de Britanyalılar birlikte ortak olan düşmanlarından kurtulmak için çalışacaklardır. Kingsman 2 indirdiğiniz zaman son zamanların en iyi filmi olduğunun farkına varacaksınız. Hem komedi hem de aksiyon içeren film ile maceradan maceraya atlayacaksınız.

Yorumlar

Türkçe Dublaj Filmler