Filmler
Film indir TR
» » Cüce Dedektif Şerlok indir

Cüce Dedektif Şerlok indir

Cüce Dedektif Şerlok indir Türkçe Dublaj
  • Yönetmen: John Stevenson
  • Oyuncular: Kelly Asbury, Mary J. Blige, Emily Blunt, Julio Bonet, Gary Bradbury, Michael Caine
  • Senaryo: Ben Zazove, Andy Riley, Kevin Cecil, Emily Cook, Kathy Greenberg, Rob Sprackling, Johnny Smith, Andy Riley, Kevin Cecil, Kelly Asbury, Steve Hamilton Shaw
  • Eklenme Tarihi: 21-10-2018
  • Yorumlar : 0
  • Gösterim : 1 052
5866 10.0 5,0 5866
1sa 26dk

İki sevimli cüce, Cino ve Jülyet yeni yaşayacakları yer büyük şehre geldiklerinde gözlerine inanamazlar. Geldikleri yer o kadar güzeldir ki, biran önce ilk bahar hazırlığı için güzel bahçelerini yapmaya başlarlar.

Ancak bilmedikleri çok büyük bir tehlike vardır kim olduğu belli olmayan bir kişi bahçe cücelerini kaçırmaktadır. Bu sorunu ortadan kaldırmak için Cino ve Jülyet ünlü Cüce Dedektif Şerlok'tan yardım isterler Şerlok kayıp olan cüceleri, kendisinden yardım isteyen Cino ve arkadaşı ile aramaya başlar.

Filmin yönetmenliğini, John Stevenson üstleniyor. Ailecek izleyebileceğiniz Cüce Dedektif Şerlok filmini izlemenizi öneriyoruz şimdiden keyifli seyirler diliyoruz.

Sherlock Gnomes indir
Filmleri VIP Kalitesi ile Hızlı İndirmek İçin Buraya Tıklayınız

Cüce Dedektif Şerlok / 1080p / DuaL / TR - ENG turbobit.netCüce Dedektif Şerlok / 720p / DuaL / TR - ENG turbobit.netCüce Dedektif Şerlok / BRRip / Türkçe Dublaj turbobit.net
Filmin Fragmanı

yorum yaz

Türkçe Dublaj Filmler