Filmler
Film indir TR
» » Sihirli Kılıç - Camelot'u Arayış TR dublaj indir

Sihirli Kılıç - Camelot'u Arayış TR dublaj indir

Sihirli Kılıç - Camelot'u Arayış TR dublaj indir Türkçe Dublaj
  • Yönetmen: Frederik Du Chau
  • Oyuncular: Jessalyn Gilsig, Andrea Corr, Cary Elwes, Bryan White, Gary Oldman, Eric Idle
  • Senaryo: Vera Chapman, Kirk DeMicco, William Schifrin, Jacqueline Feather, David Seidler
  • Eklenme Tarihi: 27-09-2018
  • Yorumlar : 0
  • Gösterim : 1 520
12902 10.0 6,3 12902
1sa 26dk

Sihirli Kılıç Camelot'u Arayış

Kötü karakterli şövalye Ruber, Kral Arthur'un efsanevi kılıcını çaldığı zaman, Kayley isminde hayatını sürdüren kız, Kör Garrett'le beraber krallığını kurtarmak istemektedir. Bu eğlenceli filmi 1080p indirebilirsiniz.

Bunun için ise kılıcı bulmak için macera dolu bir yolculuğa çıkmaya başlayacaktır. Bu meşhur ikili, yolları üzerinde Devon ve Cornwall adında şakacı bir iki başlı ejderhayla karşılaşacaklardır. Birbirinden eğlenceli yolculuklarında Kayley ve Garrett dostluk ve cesaretin gücünü keşfetmeye başlayacaklardır. Kayley adında kız, babası Sir Lionel gibi prestijli bir oluşum olarak bilinen Yuvarlak Masa Şövalyeleri'nden biri olmak istemektedir.

Film Hakkında

Şövalyelerin Camelot krallığı üzerinde yapacakları toplantılara katılmak isteyen genç kız babası nedeniyle henüz çok küçük sebebiyle engellenmektedir. Camelot'ta yer alan toplantı yerine ulaşmış olan şövalyeler toplantı esnasında kötü bir olayla karşılaşacaktır. Sir Ruber adında güç ve para düşkünü olarak bilinen bir kişi, Kral Arthur'a saldırmakta ve sonrasında olaylar büyümeye başlamaktadır. Kralın sembolü olarak bilinen sihirli kılıcı çalmayı başarmış olan Sir Ruber'ı durdurmak adına sürpriz bir isim yola çıkmaktadır. Sürprizlerle dolu heyecanlı filmi Türkçe dublaj izlemek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Sihirli Kılıç
Filmleri VIP Kalitesi ile Hızlı İndirmek İçin Buraya Tıklayınız

Sihirli Kılıç / 1080p / DuaL / TR - ENG turbobit.net
Filmin Fragmanı

yorum yaz

Türkçe Dublaj Filmler