Filmler
Film indir TR
» » Jean-Claude Van Damme Filmleri indir Türkçe Dublaj

Jean-Claude Van Damme Filmleri indir Türkçe Dublaj

Jean-Claude Van Damme Filmleri indir Türkçe Dublaj Türkçe Dublaj
 • Vizyon Tarihi: 23 October 1992 (Turkey)
 • Yapımı: 1992, Aksiyon, Bilim Kurgu, USA
 • Filmin Adı: Evrenin Askerleri
 • Yönetmen: Roland Emmerich
 • Oyuncular: Jean-Claude Van Damme, Dolph Lundgren, Ally Walker, Ed ORoss, Jerry Orbach, Leon Rippy
 • Senaryo: Richard Rothstein, Christopher Leitch, Dean Devlin
 • Eklenme Tarihi: 18-09-2018
 • Yorumlar : 1
 • Gösterim : 2 284
75426 10.0 8,1 75426
1sa 42dk

Jean-Claude Van Damme Tüm Filmleri indir Türkçe Dublaj

Dünyaca ünlü aktör başarılı projelerde sürekli olarak konuşuluyor. Peki, Jean-Claude Van Damme kimdir? Ünlü aktörün Türkçe dublaj filmlerini izlemek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Jean-Claude Van Damme’nin gerçek ismi Jean-Claude Camille Francois Van Varenberg olarak bilinmektedir. 1960 yılında Belçika’ya bağlı Brüksel’de dünyaya gelmiştir. Çocukluk ve gençlik dönemleri ise bu şehirde geçmiştir. Çiçekçilik işi yapan babasının adı Eugene Van Varenberg, annesinin ismi Eliana Van Varenberg olarak bilinmektedir.

Kendisi klasik bale eğitimi almıştır. 16 yaşına geldiğinde ise okulu bırakmıştır. Uzun senelerdir karate öğrenmek için çalışmalar gerçekleştirmiştir. Brüksel'de bir spor salonu açmış ve daha sonra spor salonunun satışını gerçekleştirerek Amerika’ya Los Angeles’a yerleşmiştir. Hollywood yapımcılarının bir tanesine ise karate şovu yaparak Kan sporu filminde oynamıştır.

Hakkında

Ünlü aktör İngilizce, Fransızca, Almanca ve İspanyolca akıcı olarak konuşmaktadır. Klasik Müzik dinlemekte ve Beethoven favorisi müzisyenidir. Long Road Production yapım şirketinin sahibidir. Sizde ünlü aktörün filmlerini 1080p indirmek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Cannon Films'in sahipleri arasında bulunan Menahem Golan'ın ofisini arayıp randevu isteyen ünlü aktör Menahem Golan'ı dışarda görmeye çalışacaktır. Restoran içerisinde öğlen yemeğinden tam çıktığı zaman Jean Claude onun önünü kesmekte ve başının üstüne bir tekme atacaktır. Menahem Golan ile böyle tanışan Van Damme'ıBloodsport adlı film projesiyle beraber başlayacaktır. 1996 tarihinde Monaco’ya yerleşen Van Damme kendi şirketini kurmaya başlamış ve yapımcılığa soyunmuştur.

Çöl kaplanı caps
Filmleri VIP Kalitesi ile Hızlı İndirmek İçin Buraya Tıklayınız

Jean-Claude Van Damme/ Serisi / Tüm filmleri / Türkçe Dublaj turbobit.net
Filmin Fragmanı

yorum yaz

 1. Gokay
  • 0
  tüm filmleri ayrı ayrı güzel herkese öneririm.

Türkçe Dublaj Filmler