Filmler
Film indir TR
» » Harry Potter ve Azkaban Tutsağı 1080p indir Türkçe Dublaj - 720p

Harry Potter ve Azkaban Tutsağı 1080p indir Türkçe Dublaj - 720p

Harry Potter ve Azkaban Tutsağı 1080p indir Türkçe Dublaj - 720p Türkçe Dublaj
  • Yönetmen: Alfonso Cuarón
  • Oyuncular: Daniel Radcliffe, Richard Griffiths, Pam Ferris, Fiona Shaw, Harry Melling, Adrian Rawlins
  • Senaryo: J.K. Rowling, Steve Kloves
  • Eklenme Tarihi: 18-09-2018
  • Yorumlar : 0
  • Gösterim : 3 671
459019 10.0 7,9 459019
2sa 22dk

Harry Potter ve Azkaban Tutsağı

Sevilen kahramanımız yeni bir filmle bizlerle bir araya geliyor. Filmi 1080p indirmek ve izlemek için sitemizi tercih edebilirsiniz. Harry Potter, akrabaları ile zor zamanlar geçirmeye başlayacaktır. Ailesine kötü şekilde davranmış olan, Vernon Amca’nın kız kardeşi olarak bilinen Marge’a büyü yapıp kaçacaktır. Okul dışında ise büyü yaptığı zaman cezalandırılmadığını fark ettiği zaman şaşırmaya başlayacaktır. Fakat kısa süre sonra tehlikeli bir suçlu olarak bilinen Lord Voldemort’un yardımcısı Sirius Black’in Azkaban hapishanesinden kurtulduğunu öğrenecektir. Dark Lord’un intikamını alabilmek için Harry’i öldürmek isteyecektir. Hapishanedeki en büyük suçlulardan sorumlı olan Ruh Emiciler etrafa yayılmıştır. Bununla beraber Lupin’in de sakladığı bir sır vardır.

Film Hakkında

Marge gece havada süzülmeye başladığı zaman, Harry Hogwarts'daki 3. yılında neler olacağını düşünmektedir. Yolculuk Diagon Yolu'na getirmekte ve burada hapishaneden kaçan Sirius Black'in kendisi için geldiğini öğrenmektedir. Bu nedenle yeni okul dönemi başlayacaktır. Hogwarts'ta Harry ve arkadaşlarının hikayesini Türkçe dublaj izlemek için hemen internet adresimiz üzerinden filmi tıklayabilirsiniz.

Harry Potter ve Azkaban Tutsağı indir
Filmleri VIP Kalitesi ile Hızlı İndirmek İçin Buraya Tıklayınız

Harry Potter ve Azkaban Tutsağı / 1080p / DuaL / TR - ENG turbobit.netHarry Potter ve Azkaban Tutsağı / 720p / DuaL / TR - ENG turbobit.net
Filmin Fragmanı

yorum yaz

Türkçe Dublaj Filmler