Filmler
Film indir TR
» » Maskenin Ardında - Beyond the Mask 720p indir TR Dublaj

Maskenin Ardında - Beyond the Mask 720p indir TR Dublaj

Maskenin Ardında - Beyond the Mask 720p indir TR Dublaj Türkçe Dublaj
  • Yönetmen: Chad Burns
  • Oyuncular: Andrew Cheney, John Rhys-Davies, Kara Killmer, Alan Madlane, Adetokumboh MCormack, Charlie Newhart
  • Senaryo: Paul McCusker, Stephen Kendrick, Brennan Smith, Aaron Burns, Chad Burns
  • Eklenme Tarihi: 16-09-2018
  • Yorumlar : 0
  • Gösterim : 897
2433 10.0 5,0 2433
1sa 43dk

Maskenin Ardında - Beyond the Mask Türkçe dublaj filminde, aksiyon öğeleri ve oldukça etkileyici hikâyesi ile oldukça başarılı bir iz bırakan dram türünde bir filmdir. Beyond the Mask Türkçe dublaj seçeneği ile izleyebileceğiniz bu filmin konusu ise; Ticaret konusunda sahip olduğu yetenek ve zekâsı sayesinde dönemin en aranan ve popüler ticaret adamlarından biri olmayı başaran William Reynolds, ülkeler arası birçok kirli olayda taraf olmuş ve illegal birçok işte bulunmuştur.

Tüm bunları yapmasının ana nedeni ise Hindistan ve İngiltere gibi dönemin güçlü ülkelerinin ona söz vermiş oldukları vaatleridir. Fakat oldukça yanlış bir yolda olduğunu geçte olsa anlayan William Reynolds şimdi daha düzenli ve sade bir hayat kurmak istemektedir. Oysa hiçbir şey hayal ettiği gibi gitmez ve geçmişi kesinlikle peşini bırakmazken oldukça karmaşık ve kaos dolu olayların içerisinde bir anda kendisini bulmuştur. Ve bu durumdan kurtulması için acilen farklı bir şeyler yapması gerekmektedir.

Kostümleri, konusu ve oyunculukları ile oldukça beğenilen filmler arasına giren Beyond the Mask Full HD film izleme seçeneği ile donmandan ve keyifle izleyebileceğiniz bir yapıttır.




Maskenin Ardında indir
Filmleri VIP Kalitesi ile Hızlı İndirmek İçin Buraya Tıklayınız

Maskenin Ardında / 720p / DuaL / TR - ENG turbobit.net
Filmin Fragmanı

yorum yaz

Türkçe Dublaj Filmler