Filmler
Film indir TR
» » Harry Potter ve Melez Prens Filmi Türkçe Dublaj indir

Harry Potter ve Melez Prens Filmi Türkçe Dublaj indir

Harry Potter ve Melez Prens Filmi Türkçe Dublaj indir Türkçe Dublaj
  • Yönetmen: David Yates
  • Oyuncular: Daniel Radcliffe, Michael Gambon, Dave Legeno, Elarica Johnson, Jim Broadbent, Geraldine Somerville
  • Senaryo: Steve Kloves, J.K. Rowling
  • Eklenme Tarihi: 15-09-2018
  • Yorumlar : 0
  • Gösterim : 1 232
390356 10.0 7,6 390356
2sa 33dk

Harry Potter ve Melez Prens
Harry Potter ve Melez Prens macera ve komedi öğeleri ile birlikte aile temasını etkileyici bir şekilde aktarıldığı fantastik türde bir filmdir.

Türkçe dublaj izleme olanağının bulunduğu Harry Potter ve Melez Prens filminin konusu ise; film serisinin kahramanı olan Harry Potter, Hogwarts’taki 6. senesinde daha önce hiç yaşamadığı türden bir sürpriz ile karşılaşır ve bu sürpriz okuldaki yaşamını tam anlamıyla değiştirecektir.

Farkında olmadan, Harry üzerinde ‘’bu kitap Melez Prens’e aittir’’ yazılı bir kitabı bulması sonucu bir anda her şey değişmeye başlamıştır. Harry merakına yenik düşerek kitabın içindeki büyüleri incelemesi ve denemesi sonucu Melez Prens’in gizemini keşfetmeye başlayacaktır. Ona bu keşif yolculuğunda bilge büyücü Dumbledore’un sonsuz desteği, karanlık düşmanı Voldemort ile hesaplaşmasında ona büyük bir avantaj sağlasa da, Harry Potter ve arkadaşlarını bu defa diğer savaşlara göre çok daha zor ve sonu kestirilemez bir savaşa başlayacaklardır.

Harry Potter ve Melez Prens serinin 6. Filmi olma özelliğini taşıyan son derece eğlenceli ve görselliğin üst düzeyde tutulduğu bu filmi full HD film seçeneği ile aileniz ile beraber keyifli bir şekilde izleyebilirsiniz.

Harry Potter ve Melez Prens indir
Filmleri VIP Kalitesi ile Hızlı İndirmek İçin Buraya Tıklayınız

Harry Potter ve Melez Prens / 1080p / DuaL / TR - ENG turbobit.netHarry Potter ve Melez Prens / 720p / DuaL / TR - ENG turbobit.netHarry Potter ve Melez Prens / BRRip / Türkçe Dublaj turbobit.net
Filmin Fragmanı

yorum yaz

Türkçe Dublaj Filmler