Filmler
Film indir TR
» » Harry Potter ve Ateş Kadehi indir TR Dublaj

Harry Potter ve Ateş Kadehi indir TR Dublaj

Harry Potter ve Ateş Kadehi indir TR Dublaj Türkçe Dublaj
  • Yönetmen: Mike Newell
  • Oyuncular: Eric Sykes, Timothy Spall, David Tennant, Daniel Radcliffe, Emma Watson, Rupert Grint
  • Senaryo: Steve Kloves, J.K. Rowling
  • Eklenme Tarihi: 14-09-2018
  • Yorumlar : 0
  • Gösterim : 3 239
459066 10.0 7,7 459066
2sa 37dk

Harry Potter ve Ateş Kadehi Türkçe dublaj önceki filmin devamı niteliğindedir. Yeni filmde de birbirinden farklı maceralar yer almaktadır. Harry, Üçbüyücü Turnuvası’na katılacaktır. Buna, yaşı küçük olduğu için istemeden karar verilmiştir. Prestijli ve uluslararası çapta heyecan veren bu yarışmaya, aynı zamanda Avrupa’daki iki rakip büyücülük okulundaki büyük öğrenciler ile Harry’yi Hogwarts da katılacaktır.

Kötü kalpli Lord Voldemort ve destekçileri, Quidditch Dünya Kupası’nda kendi karanlık işaretlerini ateşle gökyüzüne işler ve Voldemort’un gücüne kavuşmasının sinyallerini vermektedir. Bu durum büyücülük aleminde korku uyandırır. Karanlık sanatlara karşı savunma öğretmeni deligöz lakaplı Alastor Moody gizli şekilde Harry'e yardımcı olur. Harry son görevi sonrasında kendisini mezarlıkta bulur.

Burada Kılkuyruk ile karşılaşırlar. Voldemort'un emri sonrası Harry'i etkisiz hale getirir ve Kılkuyruk Cedric'i Avada Kedavra laneti yaparak öldürür. Harry ile Lord Voldemort karşılaşır veHarry son anda kurtulacaktır. Ancak Harry için daha büyü macerası bitmemiştir. Moody'nin aslında gerçek Moody olmadığını öğrenir. Moody, bir ölüm yiyendir. Harry Potter full hd film ile soluksuz bir fantastik macera sizi bekliyor.

Harry Potter ve Ateş Kadehi indir
Filmleri VIP Kalitesi ile Hızlı İndirmek İçin Buraya Tıklayınız

Harry Potter ve Ateş Kadehi / 1080p / DuaL / TR - ENG turbobit.netHarry Potter ve Ateş Kadehi / 720p / DuaL / TR - ENG turbobit.netHarry Potter ve Ateş Kadehi / BRRip / Türkçe Dublaj turbobit.net
Filmin Fragmanı

yorum yaz

Türkçe Dublaj Filmler