Filmler
Film indir TR
» » Yanlış Karar - Absence of Malice indir TR Dublaj

Yanlış Karar - Absence of Malice indir TR Dublaj

Yanlış Karar - Absence of Malice indir TR Dublaj Türkçe Dublaj
  • Yönetmen: Sydney Pollack
  • Oyuncular: Paul Newman, Sally Field, Bob Balaban, Melinda Dillon
  • Senaryo: Kurt Luedtke, David Rayfiel
  • Eklenme Tarihi: 13-09-2018
  • Yorumlar : 0
  • Gösterim : 1 058
10451 10.0 6,9 10451
1h 56min

Türkçe dublaj Yanlış Karar, 1981 ABD yapımı dram türünde ödüllü bir filmdir. Orjinal adı Absence of Malice olan film, hukuki bir terimle isimlendirilmiştir. Orijinal ismi, hukukta kasıt yok anlamına gelir.

Yanlış Karar Full hd film konusu şöyle: Çok eskiden ölen içki kaçakçısı bir mafya babasının oğlu Michael Colin Gallagher, kendi halinde dürüst bir iş adamıdır. Toptan içki ithalat ve ticareti yapar. FBI müfettişi Elliott Rosen, bir cinayete kurban giden dok işçileri sendikasının lideri'nin katilini bulamamaktadır ve bu yüzden itibar kaybetmişitir.

Görevine bağlı bir gazete muhabiri olan Megan Carter'ı kullanır ve Gallagher'ın bu cinayet ile ilgisinin olabileceğini yazan, haksız ve inciticii bir haber yayınlatır. Hedefleri, suçlu olup olmadıklarını bilmedikleri Gallagher'ın korunma istemesini ve kendilerine bilgi aktarmasını sağlamaktır.

Ancak haber sonrası tek bir sabıkası bile olmayan Gallagher'ın hayatı tamamen alt üst olur. bu durum ilgili sendikanın müdahalesi ve işçilerinin çalışmasını istememesi sonrası iflas eder. Katolik kız arkadaşı, onun masum olduğunu kanıtlamak için cinayetin işlendiği gün kürtaj için başka şehre gittiklerini muhabire söyler. Bu da gazetede çıkınca büyük utanç içinde kalır ve kendini öldürür. Gazeteci hatasının farkına varır ve işler ters yönde ilerlemeye başlayacaktır.

Yanlış Karar indir
[vip] [uc-not-expired] [uc-bought] [/uc-bought] [/uc-not-expired] [uc-not-bought]
Filmi VIP Kalitesi ile İndirmek İçin [uc-buy]Buraya[/uc-buy] Tıklayınız
[/uc-not-bought] [/vip] [not-vip]
Filmleri VIP Kalitesi ile Hızlı İndirmek İçin Buraya Tıklayınız
[/not-vip]
{indirme-linkleri}
Filmin Fragmanı

yorum yaz

Türkçe Dublaj Filmler