Filmler
Film indir TR
» » Yaman Tilki - Fantastic Mr. Fox Full HD indir Türkçe Dublaj

Yaman Tilki - Fantastic Mr. Fox Full HD indir Türkçe Dublaj

Yaman Tilki - Fantastic Mr. Fox Full HD indir Türkçe Dublaj Türkçe Dublaj
  • Yönetmen: Wes Anderson
  • Oyuncular: George Clooney, Meryl Streep, Bill Murray, Jason Schwartzman
  • Senaryo: Roald Dahl, Wes Anderson, Noah Baumbach
  • Eklenme Tarihi: 13-09-2018
  • Yorumlar : 0
  • Gösterim : 1 578
168198 10.0 7,8 168198
1h 27min

Yaman Tilki

Türkçe dublaj olarak izlenebilecek Yaman Tilki, özellikle animasyon, komedi ve macera türünde film sevenlerin beklentilerini karşılıyor. Filmde hikayenin kahramanı Mr Fox ismindeki bir tilkidir. Aynı zamanda hırsız olan bu tilki, ailesini beslemek için her gün akşamları zengin çiftçilerden hindi, tavuk ve ördek çalar. Her gün hayvanları çalınan 3 çiftçi artık durumdan bıkmışlardır. Fantastik tilkiyi birçok macera beklemektedir.

Tilkinin yiyeceklerini çalmasından bıkan çiftçiler, artık tilkiyi yok etmeye karar verir. Bunun için büyük iş makinelerinden faydalanacaklardır. Kendisi gibi fantastik olan karısı ve arkadaşlarıyla tilki de boş durmaz ve gelen saldırıya karşı plan hazırlar. Ancak tilki çiftçiler tarafından yakalanır. Fakat bu tilki için son olmaz aksine yeni bir maceranın başlaması demektir.

Çiftçilerden daha kurnaz davranan tilki, yakalandığı yerden çıkmaya çalışacaktır.Mr Fox ‘un fantastik dünyasının anlatıldığı Yaman Tilki full hd film kalitesinde izleyenlere güzel zaman geçirten bir yapım. 3 sinirli ve acımasız çiftçi ile Mr Fox’un çaltışması animasyon olarak akıcı şekilde aktarılıyor. 2009 yapımı filmi mutlaka görmeniz önerilir.

Yaman Tilki filmi indir
Filmleri VIP Kalitesi ile Hızlı İndirmek İçin Buraya Tıklayınız

Yaman Tilki / 1080p - Remux / DuaL / TR - ENG turbobit.netYaman Tilki / 1080p / DuaL / TR - ENG turbobit.netYaman Tilki / 720p / DuaL / TR - ENG turbobit.net
Filmin Fragmanı

yorum yaz

Türkçe Dublaj Filmler