Filmler
Film indir TR
» » Harry Potter Ve Ölüm Yadigarları: Bölüm 2 Türkçe Dublaj film 1080p indir

Harry Potter Ve Ölüm Yadigarları: Bölüm 2 Türkçe Dublaj film 1080p indir

Harry Potter Ve Ölüm Yadigarları: Bölüm 2 Türkçe Dublaj film 1080p indir Türkçe Dublaj
  • Vizyon Tarihi: 13 July 2011 (Turkey)
  • Yapımı: 2011, Macera, Dram, Fantastik, Gizem, USA, UK
  • Filmin Adı: Harry Potter ve Ölüm Yadigârlari: Bölüm 2
  • Yönetmen: David Yates
  • Oyuncular: Daniel Radcliffe, Emma Watson, Rupert Grint, Michael Gambon
  • Senaryo: Steve Kloves, J.K. Rowling
  • Eklenme Tarihi: 12-09-2018
  • Yorumlar : 0
  • Gösterim : 809
655980 10.0 8,1 655980
2h 10min

Harry Potter Ve Ölüm Yadigarları Bölüm 2

Harry Potter ve Ölüm Yadigarları filminin ikinci serisinde Lord Voldemort'un ruhundan ayrılan parçalarının bir bölümünü bulup yok etmiş olan Harry, Hermione ve Ron Dumbledore'un vermiş olduğu görevi tamamlamak adına arayışlarını sürdürmeye devam etmiştir. Ölüm Yiyenler'le beraber ölüm kalım savaşına gireceklerdir. Voldemort zamanla iyice güçlenmiş duruma gelse de hem Lord'dan kaçabilmek hem de Ölüm Yiyenler'i etkisiz duruma getirerek Hortkuluklar'ı da yok etmek zorunda kalması gereken ekip Ölüm Yadigârları'nın sırrına erişmek isteyeceklerdir.

Serinin en görkemli savaşı başlamıştır. Bu saatten sonra artık hiçbir şey ve hiçbir yer güvenli olmayacaktır. İki tarafın da tüm güçlerini en iyi şekilde gösterecekleri bu savaş içerisinde Harry Potter da geçmişiyle ilgili olarak pek çok şeyi öğrenecektir.

Film Hakkında

Harry Potter ve Ölüm Yadigarları filminin ikinci serisi Harry Potter film serisinin son macerası ve merakla beklenmiş olan son filmin ikinci kısmı olarak yer alıyor. Destansı finali ile beraber iyi ile kötünün mücadelesi büyük bir savaş çıkaracaktır. Lord Voldemort ile son karşılaşmasına zaman içerisinde yaklaşacak olan Harry Potter’ın en büyük fedakarlığı yapması gerekmektedir.

Harry Potter Ve Ölüm Yadigarları: Bölüm 2 indir
Filmleri VIP Kalitesi ile Hızlı İndirmek İçin Buraya Tıklayınız

Harry Potter Ve Ölüm Yadigarları: Bölüm 2 / 1080p / DuaL / TR - ENG turbobit.netHarry Potter Ve Ölüm Yadigarları: Bölüm 2 / 720p / DuaL / TR - ENG turbobit.netHarry Potter Ve Ölüm Yadigarları: Bölüm 2 / BRRip / Türkçe Dublaj turbobit.net
Filmin Fragmanı

yorum yaz

Türkçe Dublaj Filmler