Filmler
Film indir TR
» » Büyük Lebowski - The Big Lebowski Türkçe Dublaj Full indir

Büyük Lebowski - The Big Lebowski Türkçe Dublaj Full indir

Büyük Lebowski - The Big Lebowski Türkçe Dublaj Full indir Türkçe Dublaj
  • Vizyon Tarihi: 30 October 1998 (Turkey)
  • Yapımı: 1998, Komedi, Suç, USA, UK
  • Filmin Adı: Büyük Lebowski
  • Oyuncular: Jeff Bridges, John Goodman, Julianne Moore, Steve Buscemi
  • Senaryo: Ethan Coen, Joel Coen
  • Eklenme Tarihi: 11-09-2018
  • Yorumlar : 0
  • Gösterim : 1 299
631250 10.0 8,1 631250
1h 57min

Büyük Lebowski

Büyük Lebowski filmi Coen kardeşlerin kendine has filmografilerinin içerisinde yer alan özel bir filmdir. Bir karışıklık bazı zamanlarda umulmadık nedeleri ortaya çıkarabilmektedir. Bu karışıklığın içerisine para girdiği zaman olaya dahil olabilecek nedenlerin sayısı artmaktadır. Jeff Lebowski böyle bir durumun tam orta yerinde kalacaktır. Bir milyoner ile karıştırılan Lebowski zor durumda kalacaktır. Milyonerin karısına ait olan borçlar ödenmemiş ve bu nedenle kahramanımız gangsterlerin gazabına uğrayacaktır. Lebowski, bu yanlış anlaşılmayı çözmek zorunda kalacaktır. Adaşı olan milyonerin malikânesine giderek durumu anlatmak isteyecektir.

Film Hakkında

Herkesin Dude olarak bildiği Jeffrey Lebowski bir gün iki gagnsterin evine girerek tartaklayarak borcunu ödemesini istemeleri nedeniyle başı belaya girecektir. Bu olayın üzerine bir başka Lebowski nin daha aynı şehir içerisinde bulunduğunu anlayacaktır. Evine girecek olan gangsterlerin odanın görünüşünü tamamlamış olan halısına zarar vermelerine içerleyecek olan Dude, kirlenmiş olan halısını tazmin etmek için diğer Lebowski nin yanına gidecektir. Bu ziyaret sonucunda ise işine son cerilen Dude para kazanabileceği bir iş sahibi olacaktır.

Büyük Lebowski indir
Filmleri VIP Kalitesi ile Hızlı İndirmek İçin Buraya Tıklayınız

Büyük Lebowski / 1080p - Remux / DuaL / TR - ENG turbobit.netBüyük Lebowski / 1080p / DuaL / TR - ENG turbobit.netBüyük Lebowski / 720p / DuaL / TR - ENG turbobit.net
Filmin Fragmanı

yorum yaz

Türkçe Dublaj Filmler