Filmler
Film indir TR
» » Harry Potter Ve Ölüm Yadigarları: Bölüm 1 Filmi Full HD TR Dublaj indir

Harry Potter Ve Ölüm Yadigarları: Bölüm 1 Filmi Full HD TR Dublaj indir

Harry Potter Ve Ölüm Yadigarları: Bölüm 1 Filmi Full HD TR Dublaj indir Türkçe Dublaj
  • Vizyon Tarihi: 17 November 2010 (Turkey)
  • Yapımı: 2010, Macera, Aile, Fantastik, Gizem, UK, USA
  • Filmin Adı: Harry Potter ve Ölüm Yadigârlari: Bölüm 1
  • Yönetmen: David Yates
  • Oyuncular: Daniel Radcliffe, Emma Watson, Rupert Grint, Bill Nighy
  • Senaryo: Steve Kloves, J.K. Rowling
  • Eklenme Tarihi: 11-09-2018
  • Yorumlar : 0
  • Gösterim : 1 986
396962 10.0 7,7 396962
2h 26min

Harry Potter Ve Ölüm Yadigarları Bölüm 1

Hogwarts'ın macerayı seven öğrencileri Harry, Ron ve Hermione yakın zaman içerisinde Voldemort'un ölümsüzlük sırrını bulunduran Hortkuluklar'ı takip edeceklerdir. Bu kötülükleri yok edebilmek için görevini üstlenerek yola çıkmış olan Harry arkadaşları ile beraber tek başlarına yola çıkacaklardır. Üç arkadaş şimdi her zamankinden daha fazla birbirlerine güvenmek zorunda kalacaktır. Bununla beraber, onları tehdit edebilecek ayrı düşmelerini neden olacak Karanlık Güçler peşlerindedir. Bu arada, büyücülük dünyası içerisinde Karanlık Lord'un tüm düşmanları için tehlikeli bir yer durumuna gelecektir.

Film Hakkında

Uzun süredir beklenen savaş başlamış ve Voldemort'un adamları okulun kotrolünü zorla ele geçirerek zorluk çıkarmaya başlamıştır. Kendilerinden bulunmayan herkesi tutuklamaya başlayacaklardır. Fakat Voldemort için en değerliler arasında bulunan ganimeti ise Harry Potter'i ele geçirmektir. Seçilmiş kişi aranan kişi olmakla beraber Ölüm Yiyiciler Voldemort'a canlı olarak teslim etmek istemektedir. Harry'nin amacı ile Voldemort onu bulmadan önce Hortkuluklar'ı bulabilmektir. Fakat, ipuçlarını araştırdığı zaman unutulmuş eski bir efsaneyi ortaya çıkartacaktır.

Harry Potter Ve Ölüm Yadigarları: Bölüm 1 filmi indir
Filmleri VIP Kalitesi ile Hızlı İndirmek İçin Buraya Tıklayınız

Harry Potter Ve Ölüm Yadigarları: Bölüm 1 / 1080p / DuaL / TR - ENGHarry Potter Ve Ölüm Yadigarları: Bölüm 1 / 720p / DuaL / TR - ENG turbobit.netHarry Potter Ve Ölüm Yadigarları: Bölüm 1 / BRRip / Türkçe Dublaj turbobit.net
Filmin Fragmanı

yorum yaz

Türkçe Dublaj Filmler