Filmler
Film indir TR
» » Yıldız Savaşları 8: Son Jedi

Yıldız Savaşları 8: Son Jedi

Yıldız Savaşları 8: Son Jedi Türkçe Dublaj
 • Yönetmen: Rian Johnson
 • Oyuncular: Mark Hamill, Carrie Fisher, Adam Driver, Daisy Ridley, John Boyega, Oscar Isaac
 • Senaryo: Rian Johnson, George Lucas
 • Eklenme Tarihi: 04-04-2018
 • Yorumlar : 2
 • Gösterim : 7 822
287,463 10 7,5 287,463
2h 32min

"Yıldız Savaşları: Son Jedi Filmi Türkçe Dublaj 2017 (Star Wars: The Last Jedi) indir" filmini bekleyen milyonlarca kişinin beklentisini karşıladığı en son Star Wars serisidir. Bu seride oldukça maceraya katılacağız ve Jeday topluluğunun yok olmasını isteyen karanlık güçlerin çabasını izleyeceğiz. Filmde yeni bir uzay macerası alacağız ve yine karanlık güç ve aydınlık tarafın savaşını izleyeceğiz. Her zaman alışıldık şeylerin dışına çıkmayan Star Wars filmi yine aynı konseptle izleyicilerine bu filmi armağan etmiş. Film son kalan saf jeday kadının iyi kişilere yardım etmesini konu alıyor.

Son kalan jeday Sky walker’in yanına gider ve ondan jedaylık nasıl yapılır onu öğrenmek ister.Son kalan jeday kadın oldukça hevesli ve içinde saf iyilik vardır. Rey artık karanlık gücün kaybetmesini ve iyi tarafın büyük düzeni yıkmasını istemektedir. Bunun için çabalayan rey , Sky Walker’den jedaylık dersi alır ve gücünün farkına varmaya çalışır. Çeşitli egzersiz ve çalışma ile Sky Walkerin gönlünü kapar ve derse başlarlar. İlk başta eski jedaylığın yazmış olduğu tarihi kitapların bulunduğu ada’nın bir yerine giderler. Gittikleri yer manzaralı ve açık bir yerdir. Orada usta jeday olan Sky Walker Rey’e jedaylığın nasıl hissetmesi gerektiğini ve gücünü nasıl kullanabileceğini öğretmek için çabalamaktadır. Fakat karanlık tarafın lideri olan kötücül bir yaratık, Sky Walkerin karanlık oğlu ile Rey’i birbirine bağlamıştır. Nerede olursa olsunlar zihinleri hep bir ve birleşmek için beklemektedirler. Fakar Rey Sky Walkerin karanlık bürülü oğluna gitmeden önce gücünün farkına varması için tekrardan eğitim aldığı yere gider. Gittiği yerde gücünü denemektedir, gücü onu karanlık bir çukura çekerek kendinden binlercesini görmesini sağlamaktadır.Bu tranva geçtikten sonra Sky Walkerin oğlu ve Rey tekrardan zihinleri birleşerek birbirleri ile konuşmaktadırlar.

Birbirleri ile konuşurken Sky Walker bir anda gelir ve bu durumu görür, hemen bozmak ister. Gerçeği ve ailesinin kim olduğunu öğrenmek isteyen Rey artık yalanlardan bıkmış bir şekilde yanıtlar aramaktadır. Sonunda kararını verir ve Skywalkerin oğlunun yanına gider. Gidince elleri kelepçelenir ve karanlık güçlerin başındaki yaratığa götürülür, orda baş yaratığa karşı koymaya çalışan Rey başarısız olacaktır. Sky Walkerin oğlundan Rey’i öldürmesini ister, fakat içi el vermez ve yaratığı zihnini okurken öldürür. Ondan sonra yaratığın kormaları ile kavga başlar. Kavgadan sonra kılıcı almak için iki jedayda güçleri ile almaya çalışır, birbirlerine meydan okuyan jedayların gücü bir anda kesişip patlar ve Sky Walkerin oğlu bayılır. Rey ise gemisine atlayıp, herşeri durdurmak için yola çıkar. O sırada son düzene karşı çıkan direnişte büyük şeyler yaşanmaktadır. Direniş gemisi takip edilir ve karanlık güçlerin saldırısı altındadır.

Git gide benzinleri tükenmekte ve artık kapana kısılan direniş artık yolun sonuna gelmişlerdir. Gemiyi terk etmek zorunda kalan direniş, kapsüllere binerek uzaklardaki bir gezegene doğru yola çıkmıştır. Fakat bunlardan haberdar olan karanlık güçler kaçan bu gemileri bombalar. Bombalarken gemide kalan binbaşı kadın, karanlık güçlerin gemisine doğru dönerek ışık hızında onların gemisine çarpacaktır. O sırada direniş gemisindeki 2 kişi karanlık güçlerin güvenlik duvarını kırarak etkisiz hale getirmiştir. Tam o sırada ışık hızında çarpan direniş gemisi, karanlık güçlerin gemisini yerle bir etmiş ve büyük patlamaya yol açmıştır. O sırada gemide bulunan direnişteki kişiler, son anda kaçmayı başarmışlardır. Direnişteki insanlar, yola çıktıkları gezegene ulaşmış ve o gezegende sığınak bulmuşlardır.

Gezegende eski bir direniş sığınağına yerleşim, gelecek yardımı beklemektedirler. Bu sırada karanlık güçlerin başına geçen Sky Walkerin oğlu o gezegene büyük bir gemi ile gelir ve direnişçileri yok etmek ister. Karanlık güçlere karşı bir savunma oluştırmak isteyen direnişte bulunan kişiler, oldukça eski gemilere binip kapıyı eritmek isteyen bir silahı engellemeye çalışacaklar. Bu silağı engellemeye çalışırken,Sky Walker ortaya çıkacak ve oğlu ile bir düello yapacaktır. Sonunda karşı karşıya gelen baba oğul, bir kapışma yapıp aralarındaki yaşanan şeyleri konuşmuştur. Fakat içini karanlık brüyen Sky Walkerin oğlu oldukça hırslı ve kin dolu bir şekilde babasını öldürmek ister. Bu sırada direnişteki kişiler kaçacak bir yol bulurlar ve oraya doğru giderler. Sky Walker onlar kaçarken zaman kazandırır ve kaçmalarını sağlamıştır.

O sırada Rey erkedeki taşları gücü ile kaldırır ve direnişçileri kurtarır. Sky Walker ve oğlu hala düellodalardır ve Sky Walkerin özel gücü ile geldiği ortaya çıkmıştır. Oğlu sığınağa gittiğinde kimsenin olmadığını ve oylaandığını anlayınca daha da hırslanmış ve bu işin üstüne daha fazla düşmesi için fitillenmiştir. Direnişçiler bir kutlama yaparak filmi bitirmişlerdir. Fakat bu film yeni bir çekişmenin başlangıcı olarak geçecektir.

Film Güncellenmiş durumdadır Türkçe Dublaj ve altyazılı indirme seçeneği ile film sizlerle şimdiden iyi seyirler diliyoruz.

Filmin Altyazısı aşağıdaki ektedir.

Alt Yazısını İndir ! yildiz_savaslari_son_jedi_2017_altyazi.rar (İndirilme: 457)

Star Wars: The Last Jedi
Filmleri VIP Kalitesi ile Hızlı İndirmek İçin Buraya Tıklayınız

Star Wars 8: The Last Jedi / 3D - 1080p / DuaL / TR - ENG turbobit.netStar Wars 8: The Last Jedi / 1080p / DuaL / TR - ENG turbobit.netStar Wars 8: The Last Jedi / 720p / DuaL / TR - ENG turbobit.netStar Wars 8: The Last Jedi / BRRip / Altyazılı turbobit.net
Filmin Fragmanı

yorum yaz

 1. Mustafa Degirmenci
  • 0
  Şuana kadarki izlediğim Star Wars filmlerinin en iyisi diyebilirdim. Önceki bölümleri biraz sıktı ama bu film onları telafi etti. Bundan önceki serisinde çok sıkılmıştım ama bu serisi on numara oldu. Herkese tavsiye ediyorum, indirirken hiç sıkıntı yaşamadım. Teşekkürler admin.
 2. merve
  • 0
  uzay filmleri içerisinde en çok beğendiğim serilerden birisidir. Filmi indirip izledim, gerçekten çok güzeldi umarım en kısa süre içerisinde 1080p sürümleri gelir.

Türkçe Dublaj Filmler