Filmler
Film indir TR
» » Ördek Howard - Howard the Duck Full indir TR Dublaj

Ördek Howard - Howard the Duck Full indir TR Dublaj

Ördek Howard - Howard the Duck Full indir TR Dublaj Türkçe Dublaj
  • Yönetmen: Willard Huyck
  • Oyuncular: Lea Thompson, Jeffrey Jones, Tim Robbins, Ed Gale
  • Senaryo: Steve Gerber, Willard Huyck, Gloria Katz, Frank Brunner, Val Mayerik
  • Eklenme Tarihi: 03-09-2018
  • Yorumlar : 0
  • Gösterim : 985
38193 10.0 4,6 38193
1h 50min

Ördek Howard - Howard the Duck aksiyon ve macera öğelerinin oldukça eğlenceli bir şekilde bir araya getirildiği komedi türünde bir filmdir. Ördek Howard Türkçe dublaj seçeneği ile izleyebileceğiniz bu filmin konusu ise; Howard ördekler gezegeninde yaşamaktadır. Ve burada sık sık insanları izlemekte ve dünyada ziyarete gelmektedir. Birçok davranışı ise insanlarla oldukça büyük bir benzerlik göstermektedir.

Dünyadaki insanların ise uzaklı istilası ile başı derde girmiştir. Uzaydan gelen yaratıklar dünyalıları esir alıp tüm kaynaklarının kullanmak istemektedirler. Ve dünya teknolojisi onları durdurmak konusunda çaresiz kalmaktadır. Bunu öğrenen ördek Howard tüm tehlikeleri göze alarak dünyalı dostlarını kurtarmak için dünyaya gelmeye karar verir. Ve çılgın ördek Howard ile uzaylılar arasında amansız ve oldukça komik bir macera başlayacaktır. Dünyalıların desteğini alan Howard uzaylılara oldukça iyi bir ders verme hazırlığındadır.

Fraklı hikayesi ve oldukça eğlenceli sahneleri ile dönemin en iddialı, farklı ve başarılı yapımlarından olan Ördek Howard Full HD izleme seçeneği ile ailecek komedi filmi izleme keyfini sizlere yaşatmaktadır.

Ördek Howard indir
Filmleri VIP Kalitesi ile Hızlı İndirmek İçin Buraya Tıklayınız

Ördek Howard / 1080p / DuaL / TR - ENG turbobit.netÖrdek Howard / 720p / DuaL / TR - ENG turbobit.net
Filmin Fragmanı

yorum yaz

Türkçe Dublaj Filmler