Filmler
Film indir TR
» » My Little Pony Filmi Full HD indir

My Little Pony Filmi Full HD indir

My Little Pony Filmi Full HD indir Türkçe Dublaj
  • Yönetmen: Jayson Thiessen
  • Oyuncular: Emily Blunt, Kristin Chenoweth, Liev Schreiber, Michael Peña
  • Senaryo: Meghan McCarthy, Joe Ballarini, Meghan McCarthy, Rita Hsiao, Michael Vogel, Lauren Faust, Bonnie Zacherle
  • Eklenme Tarihi: 03-09-2018
  • Yorumlar : 0
  • Gösterim : 2 116
4509 10.0 6,2 4509
1h 39min

My Little Pony Filmi aksiyon ve maceranın oldukça çocuksu ve etkileyici bir şekilde aktarıldığı animasyon türünde bir filmdir. My Little Pony Filmi Türkçe dublaj seçeneği ile izleyebileceğiniz bu filmin konusu ise; Karanlık ve gizemli bir güç Pony ve arkadaşlarını tehdit etmektedir. Fakat bu tehdit karşısında Pony ve dostları Twilight Sparkle, Applejack, Rainbow Dash, Pinkie Pie, Fluttershy ve Rarity; Equestria'nın çok bilinmez bir noktasına geçerek unutulmaz ve macera dolu bir yolculuğa çıkarlar.

Bu yolculuk ve macera esnasında Pony ve arkadaşları yeni dostlarla karşılaşacak ve oldukça tehlikeli maceralardan geçecekleridir. Ve bu maceralarında dostlu ve arkadaşlığın ne kadar önemli olduğunu bir kez daha kavrama şansını bulurken kötü güçlerden evlerini koruyabilmek için aşmaları gereken oldukça büyük sorunlar olacaktır. Ve onarlın en önemli silahları dostlukları gibi görünmektedir.

Animasyon tarzında oldukça eğlenceli bir senaryo ve teknolojik bir teknikle çekilen film olan My Little Pony Filmi Full HD izleme seçeneği ile çocuklarınız ile mutlu bir şekilde filmin keyfini yaşayabilirsiniz.

My Little Pony Filmi
Filmleri VIP Kalitesi ile Hızlı İndirmek İçin Buraya Tıklayınız

My Little Pony Filmi / 1080p / DuaL / TR - ENG turbobit.netMy Little Pony Filmi / 720p / DuaL / TR - ENG turbobit.net
Filmin Fragmanı

yorum yaz

Türkçe Dublaj Filmler