Filmler
Film indir TR
» » Goodbye Christopher Robin Türkçe Dublaj - Altyazılı

Goodbye Christopher Robin Türkçe Dublaj - Altyazılı

Goodbye Christopher Robin Türkçe Dublaj - Altyazılı TR Dublaj & Altyazılı
  • Vizyon Tarihi: 29 September 2017 (UK)
  • Yapımı: 2017, Aile, Biyografi, UK
  • Filmin Adı: Hasta pronto, Christopher Robin
  • Yönetmen: Simon Curtis
  • Oyuncular: Vicki Pepperdine, Margot Robbie, Domhnall Gleeson, Will Tilston, Alex Lawther, Stephen Campbell Moore
  • Senaryo: Frank Cottrell Boyce, Simon Vaughan
  • Eklenme Tarihi: 20-01-2018
  • Yorumlar : 0
  • Gösterim : 2 516
3,274 10 7,2 3,274
1h 47min

"Hoşçakal, Goodbye Christopher Robin Filmi," ünlü çocuk kitapları yazan bir bayanın hikayesinden almıştır. Filmin yapılma döneminin sorunlarını anlatan bir yapım olarak yayına sunulmuştur.Film oldukça güzel ve ilgi çekici olarak karşımıza çıksada çok eski bir tarihi anlatmaktadır. Filmin geçtiği zaman 1. Dünya Savaşından sonradır.

Filmde konu edilen hikayenin yazarı 1. Dünya Savaşı'ndan sonra kitaplar ile halka sıcaklık sunulmuştur. Hikayeleriyle Ün salan ve döneminde Büyük başarılar elde eden bu yazarın filmi konusu;Ünlü ve güzel hayat süren, dünyanın gözü onun üzerinde olan başrol oyuncumuz bunca güzelliği gördükten sonra hayatımda büyük değişiklikler yapmaya karar vermiştir.

Yapmış olduğu değişiklikler kendi hayatını tamamen farklılaştırmaya yönelik olmuştur. Kendi hayatı ile birlikte ailesinin hayatını değiştiren bu kişi, ailesine Çok bedel ödetmek zorunda kalır. Film 2017 yapım aile filmleri arasında güzel yer edinmeyi hak ediyor. Aile filmi arayanlar mutlaka bu filmi gözden geçirmesini tavsiye ediyoruz.Konusunu ünlü yazarın hikâyesinden alan ve sakin geçen bu filmde alışıldık olayların dışına çıkarak farklı bir yapı ile filmi izleyeceğiz. Dönemini izleyicisine oldukça iyi aktaran bu film, geçtiği zamanı adeta hissettirmektedir.

Doğayı ve huzuru yaşamak istiyorsanız mutlaka izlemeniz gereken bu filmde çok sakin ve çiçeksiniz. Her şeyiyle insana insan olmaya hatırlatan bu filmi izlerken çok zevk alacaksınız. Herkese iyi seyirler diliyorum.

Filmin Ekran Görüntüleri


Goodbye Christopher Robin
Filmleri VIP Kalitesi ile Hızlı İndirmek İçin Buraya Tıklayınız

Goodbye Christopher Robin / BRRip / Altyazı RaR içerisindedir. turbobit.netGoodbye Christopher Robin / 1080p / TR - ENG / DuaL turbobit.net
Filmin Fragmanı

yorum yaz

Türkçe Dublaj Filmler