Filmler
Film indir TR
» » Aşkın Karanlık Yüzü - The Deep Blue Sea filmi TR Dublaj indir

Aşkın Karanlık Yüzü - The Deep Blue Sea filmi TR Dublaj indir

Aşkın Karanlık Yüzü - The Deep Blue Sea filmi TR Dublaj indir Türkçe Dublaj
  • Vizyon Tarihi: 18 May 2012 (Finland)
  • Yapımı: 2011, Dram, Romantik, UK, Australia
  • Filmin Adı: Askin Karanlik Yüzü filmi
  • Yönetmen: Terence Davies
  • Oyuncular: Rachel Weisz, Tom Hiddleston, Ann Mitchell, Jolyon Coy
  • Senaryo: Terence Rattigan, Terence Davies
  • Eklenme Tarihi: 31-08-2018
  • Yorumlar : 0
  • Gösterim : 991
13189 10.0 6,3 13189
1h 38min

Aşkın Karanlık Yüzü - The Deep Blue Sea Filmi Hd indir

Aşkın Karanlık Yüzü romantik anlatımı ve akıcı sahneleri ile oldukça etkileyici bir dram filmidir. Aşkın Karanlık Yüzü Türkçe dublaj seçeneği ile izleyebileceğiniz bu filmin konusu ise; Film savaş sonrasındaki İngiltere’de geçmektedir. Hester ve başarılı bir hakim olan Willian Collyer evlidirler. Ve evlilikleri son derece mutsuz ve sıradan geçmektedir. Hester ise bu çalkantılı dönemde Kraliyet Hava Kuvvetleri'nin pilotlarından olan Freddie Page'a tam anlamıyla tutkulu bir şekilde aşık olmuştur. Fakat Bayan Hester’in bu tutkulu aşkı giderek takıntılı hale gelmektedir.

Bir süre sonra Hester ve Freddie Page’in aşkı Hester’in takıntıları yüzünden içinden çıkılamaz hale gelecek ve ikiliye büyük zararlar vermeye başlayacaktır. Özellikle Hester bu şakta çok büyük sıkıntılara rağmen aşkının peşinden gitmeye devam edecektir. Çoğu zaman tutkularının esiri olan ve çaresiz kalan Hester giderek hayatındaki birçok şeyden vaz geçmek zorunda kalacaktır. Zaman ilerledikçe sevdiği erkeğin kendisini affetmesi için yalvaracak kadar aciz ve güçsüz bir kadına dönüşen Hester bir bitişin eğiğine gelmektedir. Ve bu son etrafındaki birçok kişiye de zarar vererek olacaktır.

Bu anlamda giderek yalnızlaşan ve özellikle intihar denemesinden sonra etrafından ona yardım edecek kimse bulamayan bu kadın aşkın cazibesi kadar kötü ve karanlık yönünü de gözler önüne sermektedir. Tüm bu olaylar olurken oldukça başarılı olan hakim kocasının ondan intikam almasının ve her şeye rağmen bu aciz kadının sevmeye devam etmesi de aşkın bu gizemli yönünün oldukça başarılı bir şekilde aktarılmasını sağlamaktadır.

Romantizmin ve aşkın en saf ve eğlenceli yönünün anlatırken insanları final sahnesi ile oldukça şaşkına çeviren bir film olan Aşkın Karanlık Yüzü 1080P izleme seçeneği ile donmadan ve en net şekilde izleyebilirisiniz.

Aşkın Karanlık Yüzü Türkçe Dublaj
Filmleri VIP Kalitesi ile Hızlı İndirmek İçin Buraya Tıklayınız

Aşkın Karanlık Yüzü / 1080p / DuaL / TR - ENG turbobit.netAşkın Karanlık Yüzü / 720p / DuaL / TR - ENG turbobit.net
Filmin Fragmanı

yorum yaz

Türkçe Dublaj Filmler