Filmler
Film indir TR
» » Münih - Munich TR Dublaj indir Full film

Münih - Munich TR Dublaj indir Full film

Münih - Munich TR Dublaj indir Full film Türkçe Dublaj
  • Vizyon Tarihi: 27 January 2006 (Turkey)
  • Yapımı: 2005, Dram, Tarih, Gerilim, France, Canada, USA
  • Filmin Adı: Münih
  • Yönetmen: Steven Spielberg
  • Oyuncular: Eric Bana, Daniel Craig, Marie-Josée Croze, Ciarán Hinds
  • Senaryo: Tony Kushner, Eric Roth, George Jonas
  • Eklenme Tarihi: 31-08-2018
  • Yorumlar : 0
  • Gösterim : 1 134
193255 10.0 7,6 193255
2h 44min

Münih - Munich filmi - TR Dublaj

Münih tarihi anların ve gerilim öğelerin ustaca kurgulandığı bir dram filmidir. Münih Türkçe dublaj seçeneği ile izleyebileceğiniz bu filmin konusu ise; 1972 Münih olimpiyat oyunları başlayalı birkaç gün olmuştur. Herkes nefesini tutmuş ve bu 4 yılda bir gerçekleşen spor olayını izlemektedir. Heyecanın dorun noktaya ulaştığı bir anda ise tün dünyayı şoke eden bir olay yaşanmıştır.

Filistinli bir grup terörist İsrailli sporcuların bulunduğu yemekhaneyi basmışlardır. Bu baskın sırasında 2 İsrailli atlet öldürülmüş ve 9 atlette rehin alınmıştır. Olayın duyulması tüm dünyada oldukça büyük bir tepkiye yol açmıştır. Teröristler ellerinde bulunan rehinelere birlikte Münih havaalanına ulaşma ve kaçmak istemektedirler. Hükümet ise böyle bir duruma müsaade etmez ve rehine kurtarma operasyonuna başlar. Ne var ki operasyon sırasında 9 rehinede terörist grup tarafından öldürülür. Bu durum dünya kamuoyunda büyük bir tepki ile karşılaşırken İsrail hükümeti bu işten sorumlu olan kişilerin peşine düşmek için alanında en iyi kişilerden oluşan bir ekip kurar.

İsrail gizli servisi Mosad ajanları intikam almak amacıyla bu iş ile ilgili bağlantılı olduklarını düşündükleri Filistinli İntihar komandolarının izlerini sürerler. Ve liderlerini talip etmeye başlarlar. Amaçları ise tüm sorumluları öldürerek bu olayın intikamını almaktır. Ama işler hiçte beklenildiği gibi gitmez çünkü intikam için uğraşan Mosad ajanları kısa süre içerisinde kendileri de bir hedef haline gelecektir. Bu intikam ateşi ve etraflarında oluşan çemberde kurtulup görevlerini tamamlamak isteyen ajanların ise önlerinde çok fazla seçenek kalmayacaktır.

Tarihi anların kendine has tarzı ve gerilim öğeleri ile birlikte oldukça etkileyici bir şekilde izleyiciye yansıtıldığı ve oldukça beğenilen bir film olan Münih 1080P izleme seçeneği sevdikleriniz ile keyifli bir şekilde izleyebilirsiniz.

Münih filmi indir 2005
Filmleri VIP Kalitesi ile Hızlı İndirmek İçin Buraya Tıklayınız

Münih / 1080p / DuaL / TR - ENG turbobit.netMünih / 720p / DuaL / TR - ENG turbobit.netMünih / BRRip / Türkçe Dublaj turbobit.net
Filmin Fragmanı

yorum yaz

Türkçe Dublaj Filmler