Filmler
Film indir TR
» » Tron Efsanesi TR dublaj indir

Tron Efsanesi TR dublaj indir

Tron Efsanesi TR dublaj indir Türkçe Dublaj
 • Yönetmen: Joseph Kosinski
 • Oyuncular: Jeff Bridges, Garrett Hedlund, Olivia Wilde, Bruce Boxleitner
 • Senaryo: Edward Kitsis, Adam Horowitz, Edward Kitsis, Adam Horowitz, Brian Klugman, Lee Sternthal, Steven Lisberger, Bonnie MacBird
 • Eklenme Tarihi: 31-08-2018
 • Yorumlar : 1
 • Gösterim : 1 398
287928 10.0 6,8 287928
2h 5min

Tron Efsanesi - Türkçe Dublaj hd

Tron Efsanesi aksiyon ve macera öğelerin oldukça etkili ve merak uyandırıcı şekilde aktarıldığı bir bilimkurgu filmidir. Tron Efsanesi Türkçe dublaj seçeneği ile izleyebileceğiniz bu filmin konusu ise; oldukça popüler bir bilgisayar programından uyarlanan bu filmde 27 yaşındaki Sam Flynn teknoloji meraklısı ve içi içine sığmayan bir gençtir. Ve ansızın ortadan kaybolan babasını aramaktadır. Bu arayışında ona sahip olduğu bilgisayar kullanma yeteneği ise oldukça yardımcı olmaktadır.

Yaptığı araştırmalar neticesinde ise kaybolan babasının 25 yıldır Tron dijital dünyasında yaşadığını anlar ve birçok kişinin varlığından bile bir haber olduğu Tron dijital dünyasını keşfeder. Kevin bu dijital dünyaya çok yakın arkadaşı olan ve kendisin gibi bilgisayar ve teknoloji meraklısı arkadaşı Quorra ile beraber gider. Ve burada babasını bulur. Ama babasının buraya ilk geldiği andan itibaren Tron dijital dünyası oldukça değişmiş ve oldukça tehlikeli bir hal almıştır. Zaten babasının tekrar gelmemesinin ana nedeni de bu değişim ve tehlikedir. Görsel anlamda oldukça etkileyici ve ileri teknolojik özelliklere sahip olan bu dünyada artık tehlike kol gezmektedir.

Kevin, babası ve can dostu Quorro buradan kurtulmak ve işlerin yoluna koymak amacıyla uzun ve oldukça tehlikeli bir maceraya atılırlar. Ve planladıkları birçok şey bu macera anında rast gitmez ve sürekli ölüm ile burun buruna gelirler. Ve her seferinde Kevin ve arkadaşının teknoloji dehaları sayesinde kurtulmaktadırlar. Ama bu teknolojinin en süt seviyede olduğu dünyada onların bile tahmin edemeyeceği güçler onları izlemektedir.

Bilimkurgu öğelerinin oldukça güçlü işlendiği ve görselliğin oldukça etkileyici bir şekilde yansıtıldığı bir film olan Tron Efsanesi 1080P izleme seçeneği ile evinizde konforlu ve donmadan izleme şansınız bulunmaktadır.

Tron Efsanesi hd film
Filmleri VIP Kalitesi ile Hızlı İndirmek İçin Buraya Tıklayınız

Tron Efsanesi / 1080p / DuaL / TR - ENG turbobit.netTron Efsanesi / 720p / DuaL / TR - ENG turbobit.net
Filmin Fragmanı

yorum yaz

 1. film doktoru
  • 0
  filmi ilk çıktığında izlemiştim bilim kurgu üzerine yapılmış şahane filmlerden birisi tavsiyemdir. Kesinlikle indirip izleyin.

Türkçe Dublaj Filmler