Filmler
Film indir TR
» » Son Umut - The Water Diviner Filmi TR Dublaj indir

Son Umut - The Water Diviner Filmi TR Dublaj indir

Son Umut - The Water Diviner Filmi TR Dublaj indir Türkçe Dublaj
  • Vizyon Tarihi: 26 December 2014 (Turkey)
  • Yapımı: 2014, Dram, Tarih, Savaş, Australia, USA, Turkey
  • Filmin Adı: Son Umut
  • Yönetmen: Russell Crowe
  • Oyuncular: Russell Crowe, Olga Kurylenko, Jai Courtney, Isabel Lucas
  • Eklenme Tarihi: 31-08-2018
  • Yorumlar : 0
  • Gösterim : 989
64265 10.0 7,1 64265
1h 51min

Son Umut Türkçe dublaj filmi, Çanakkale Savaşını konu alan savaş sahneleri ve tarihi anekdotları ile ön plana çıkan dram filmidir. Son Umut Türkçe dublaj seçeneği ile izleyebileceğiniz bu filmin konusu ise; Çanakkale Savaşı’nın sonunda Avustralyalı bir baba savaştan haber alamadığı 3 oğlunun özlemi ile yanmaktadır. Oğullarından haber alamayan baba karısının oğullarının acısına dayanamayarak intihar etmesi ile büyük bir karar vermiştir. Karısını defnettikten sonra onun mezarı başında oğullarını bularak yanına getireceğine söz vermiştir.

Acılı baba ölen karısına sözünü tutmak ve oğullarını bulmak amacıyla Dönemin Osmanlı topraklarına gelmiştir. Gelibolu’ya gelen acılı baba oğullarını bulmak adına her şeyini ortaya koymaktadır. 2 oğlunun ölüm haberi ile tamamen yıkılan baba nefretini artık bir kenara koymaya başlamıştır. Çünkü son oğlunun yaşıyor olma ihtimali açılı babayı bir nebzede olsa umutlandırmakta ve mücadelesine devam etmesini sağlamaktadır. Bu arada Ona bu konuda yardımcı olan komutan diğer Türk komutanlar tarafından bu yabancıya fazla iltimas gösterildiği gerekçesi ile eleştirilmektedir. Ama komutan için babanın binlerce insanın öldüğü bu topraklara gelerek oğlunu aramasından etkilendiği için eleştirilere kulağının tıkayarak son oğlunu bulabilmesi için bu Avustralyalı çitçi babaya yardım etmeye devam etmektedir.

Son oğlunun bulma umuduyla son anına kadar mücadele eden bir yandan savaşın acımazız yüzünü gösteren diğer yandan da on binlerce kilometre ötedeki bir savaşta olmalarını sorgulayan baba için hayatta tutunacağı tel dal son oğluna kavuşmak kalmıştır. Ve sürpriz sonu ile izleyicileri son derece etkilemektedir.

Konusunu yaşanmış bir hikayende alan film Çanakkale savaşının insancıl yüzünü ön plana çıkaran son dönemin en etkili filmlerinden olan Son Umut 1080P izleme özelliği ile sizlerin kaliteli ve sorunsuz film izleme keyfini yaşamanızı sağlamaktadır.

Son Umut filmi
Filmleri VIP Kalitesi ile Hızlı İndirmek İçin Buraya Tıklayınız

Son Umut / 720p / DuaL / TR - ENG turbobit.netSon Umut / BRRip / Türkçe Dublaj turbobit.net
Filmin Fragmanı

yorum yaz

Türkçe Dublaj Filmler