Filmler
Film indir TR
» » Kan Dökücü Chuck - The Bleeder Tr Dublaj indir

Kan Dökücü Chuck - The Bleeder Tr Dublaj indir

Kan Dökücü Chuck - The Bleeder Tr Dublaj indir Türkçe Dublaj
  • Vizyon Tarihi: 5 May 2017 (USA)
  • Yapımı: 2016, Biyografi, Dram, Spor, USA
  • Filmin Adı: Untitled Chuck Wepner Project
  • Yönetmen: Philippe Falardeau
  • Oyuncular: Liev Schreiber, Elisabeth Moss, Ron Perlman, Naomi Watts
  • Eklenme Tarihi: 31-08-2018
  • Yorumlar : 0
  • Gösterim : 604
3708 10.0 6,5 3708
1h 38min

Kan Dökücü Chuck - The Bleeder Türkçe Dubaj film,

The Bleeder dram ve spor öğelerin ustalıkla bir kullanıldığı ve insanda merak duygusunu en üst seviyeye çıkaran bir Biyografi filmidir. The Bleeder Türkçe dublaj seçeneği ile izleyebileceğiniz bu filmin konusu ise; Filmin kahramanı Chuck Webner New Jersey’de hem esnaflık hem de ağır sıklet bok maçları yapan biridir. Ve dönemde Muhammed Ali ile yaptığı ve tam 15 raunt ayakta kaldığı maç ile tüm dünyada tanınmıştır. Ama ne var ki bu tanınma onu çok daha fazla ileri götürmeyecektir bu başarısı daha sonra boks hayatında istediği başarıyı ve ünü yakalayamayarak kariyerine son verecektir.

Ama filmin konusu da tamda bu noktada başlamaktadır. Dünya sineması için efsane film serilerinden olan Rocky serisinin ilham aldığı ve senaryosunun şekillendirildiği konuda Chuck Webner’ın Muhammed Ali ile yaptığı ve 15 raunt dayandığı maça dayanmaktadır. Sylvester Stallone Chuck Webner2ı bulur ve onun hayat hikayesinden ilham aldığı film projesinden bahseder. İlk başlarda bu durum Webner’ın hoşuna gitmez çünkü o karşılaşmanda sonra hak ettiği başarıyı yakalayamadığını düşünmektedir. Ve geçmiş bu anlamda onda oldukça huzursuzluk yaratmaktadır.

Film boyunca Chuck Webner’in karşılaştığı zorluklar hayata bakış açısı ve en zor şartlarda bile en iyi olmak için verdiği amansız mücadele konu edilmektedir. Özellikle Sylvester Stallone ile senaryo konusundaki diyalogları insanı hem güldürürken hem de düşündürmektedir. Ve Daha fazla ısrarlara dayanamayan Chuck Webner senaryoyu kabul eder. Ama özellikle 15 rauntluk maçtaki bazı sahnelerin orijinaline sadık olması şartını da koymaktadır.
Konusu ve başarılı senaryosu ile sinema tarihinde efsanevi olmuş Rocky serisinin nasıl doğduğu konusunda ışık tutan bir film olan The Bleeder 1080P izleme özelliği ile ev ortamında konforlu film izlemenin tadına varabilirsiniz.

Kan Dökücü Chuck indir
Filmleri VIP Kalitesi ile Hızlı İndirmek İçin Buraya Tıklayınız

Kan Dökücü Chuck / 1080p / DuaL / TR - ENG turbobit.netKan Dökücü Chuck / 720p / DuaL / TR - ENG turbobit.net
Filmin Fragmanı

yorum yaz

Türkçe Dublaj Filmler