Filmler
Film indir TR
» » Jüri - Runaway Jury TR Dublaj indir

Jüri - Runaway Jury TR Dublaj indir

Jüri - Runaway Jury TR Dublaj indir Türkçe Dublaj
  • Vizyon Tarihi: 27 February 2004 (Turkey)
  • Yapımı: 2003, Suç, Dram, Gerilim, USA
  • Filmin Adı: Jüri
  • Yönetmen: Gary Fleder
  • Oyuncular: John Cusack, Rachel Weisz, Gene Hackman, Dustin Hoffman
  • Eklenme Tarihi: 24-08-2018
  • Yorumlar : 0
  • Gösterim : 666
83378 10.0 7,1 83378
2h 7min

Jüri - Runaway Jury Filminde,

Jüri gerilim öğelerinin usta bir senaryo ile işlendiği bir dram filmidir. Jüri Türkçe dublaj seçeneği ile izleyebileceğiniz bu filmin konusu ise; New Orleans’da geçen filmde kocasının ölümü ile dul kalan bir kadın, bu ölümden şehrin en önemli şirketlerinden birini sorumlu tutmaktadır. Hayatını kaybeden Jacop Wood oldukça vahşi bir cinayete kurban gitmiştir. Ama olayın failleri 2 yıl geçmesine rağmen bulunamamış ve dosya kapanmıştır.

Kocasının kanını yerde bırakmak istemeyen ve katillerinin bulunmasını isteyen Celeste ise bu cinayetten şehrin en önemli ve güçlü şirketlerinden birini sorumlu tutmaktadır. Bu anlamda milyon dolarlık bir dava açmaya karar verir. Başlarda kimse davaya bakmak istemez. Çünkü karşılarındaki güçlü şirketten herkes korkmaktadır. Sonunda güçlü, gözü pek ve dürüst bir avukat Celeste’nin teklifini kabul eder. İlk başlarda davanın sonucu hemen hemen belli gibidir. Çünkü görünürde şirketi suçlayacak herhangi bir delil ya da tanık bulunmamaktadır. Özellikle kapalı kapılar ardında dönen entrikalar ve rüşvetler daha dava başlamadan davanın nasıl sonuçlanacağını belli etmiştir.

Avukat ve Celeste hiçbir şekilde pes etmese bile Amerikan hukuk ve adalet sistemindeki durum onların elini kolunu bağlamıştır. Bir yandan para ve güç varken diğer yanda idealist bir avukat ve gururlu bir eş bulunmaktadır. Bu ikili mücadelelerini sürdürse de karar değişmeyecektir. Özellikle Amerikan yargı sistemindeki rüşvet ve çarpıklıkların oldukça etkili bir şekilde aktarılması ve insanların para ve güç karşısında kaldıkları çaresizliğin özeti olan film döneminde büyük bir ses getirmiş ve oldukça beğeni toplamıştır.

Gerek oldukça farklı senaryosu ve yine farklı sonu ile izleyiciler tarafından oldukça beğenilen bir film olan Jüri 1080P izleme özelliği ile özelliği ile sizlerin beğenisine sunulmaktadır.

Jüri filmi 720p
Filmleri VIP Kalitesi ile Hızlı İndirmek İçin Buraya Tıklayınız

Jüri / 1080p / DuaL / TR - ENG turbobit.netJüri / 720p / DuaL / TR - ENG turbobit.net
Filmin Fragmanı

yorum yaz

Türkçe Dublaj Filmler