Filmler
Film indir TR
» » Oyun Ruhu - Spirit of the Game

Oyun Ruhu - Spirit of the Game

Oyun Ruhu - Spirit of the Game Türkçe Dublaj
  • Vizyon Tarihi: 13 October 2016 (Australia)
  • Yapımı: 2016, Australia
  • Yönetmen: Darran Scott
  • Oyuncular: Heidi Arena, Rudi Baker, Bailey Barbour, Roy Barker
  • Eklenme Tarihi: 30-08-2018
  • Yorumlar : 0
  • Gösterim : 609
158 10.0 5,1 158
1h 38min

Oyun Ruhu - Spirit of the Game - Türkçe Dublaj 1080p filminde,

1956 yılında yapılan Melbourne Olimpiyatları yaklaşmaya devam ederken, Avustralya'nın emekleme aşamasında yer alan basketbol takımı da bu yıllar içerisinde ilk kez olimpiyatlara katılacaktır. Bu zamanda ülkede yer alan Mormon misyonerlerinin yardımı istenecektir.

Keyifle sonuna kadar izleyeceğiniz bu film çıkış zamanında adından söz ettirmiştir. 2016 tarihinde vizyona giren Oyun Ruhu sinema filminde yönetmen ve senaristliğini Darran Scott üstleniyor. Filmin ana konusu ise basketbol ve maçlarda gösterilmiş olan mücadeleler ön planda yer alıyor. 1956 tarihinde Avustralya da, ikinci dünya savaşının izleri henüz silinmiyorken bir grup misyoner ülkesi ve gelecekleri konusunda Olimpiyat oyunlarına katılmaktadır. Daha sonra ise Dünya'ın en güçlü takımlarını basketbol maçında yenmek için ter dökeceklerdir. Sahip oldukları bütçeyle çekilmiş olan ve son derece başarılı bir yapımı sizde izleyebilirsiniz. Film içerisinde maç sahneleri oyuncuların karakterleri doğru şekilde yansıtmaları seyircilerden tam not almayı başarmıştır.

Film Hakkında

Olimpiyat oyunları yaklaşmaya devam ederken bir takım misyoner, olimpiyat oyunlarına hazırlanacak olan Avustralya basketbol milli takımına yardım etmek için görevlendirilecektir. Spirit of the Game filmi 2016 yılında yayınlanmıştır. Tarihler 22 Kasım 1956’yı gösterdiği zaman Avustralya, kendi ülkeleri içerisinde yapılacak olan olimpik oyun müsabakalarına kısmen de olsa hazır durumda yer almaktadır. Savaşın yaratmış olduğu sonuçlar sebebiyle insanlar ağır hasarlar almış ve sahip olduğu ekonomi zayıf duruma gelmiştir. İlk kez olimpik oyunlara katılmayı düşünen Avustralya da bir grup misyonerle basketbol takımı yapılmıştır. Basketbol sporundan tam olarak anlamayan bu misyoner grubu başarı elde edebilecek midir? Oyun Ruhu filmi, gösterimde kalmış olduğu ilk haftalar üzerinde büyük ilgi görmüştür. Ülkedeki iç savaş zamanla büyümekte ve ekonomik kriz kendisini hissettirmektedir. Bu zamanda ülke de iyi giden konulardan bir tanesi Avustralya basketbol takımıdır.

Oyun Ruhu indir
Filmleri VIP Kalitesi ile Hızlı İndirmek İçin Buraya Tıklayınız

Oyun Ruhu / 1080p / DuaL / TR - ENG turbobit.net
Filmin Fragmanı

yorum yaz

Türkçe Dublaj Filmler