Filmler
Film indir TR
» » Madagaskar 3: Avrupa'nın En Çok Arananları filmi Türkçe Dublaj indir

Madagaskar 3: Avrupa'nın En Çok Arananları filmi Türkçe Dublaj indir

Madagaskar 3: Avrupa'nın En Çok Arananları filmi Türkçe Dublaj indir Türkçe Dublaj
  • Vizyon Tarihi: 8 June 2012 (Turkey)
  • Yapımı: 2012, Animasyon, Macera, Komedi, Aile, USA
  • Filmin Adı: Madagaskar 3: Avrupanin En Çok Arananlari
  • Yönetmen: Eric Darnell, Tom McGrath, Conrad Vernon
  • Oyuncular: Ben Stiller, Jada Pinkett Smith, Chris Rock, David Schwimmer
  • Eklenme Tarihi: 30-08-2018
  • Yorumlar : 0
  • Gösterim : 2 360
137849 10.0 6,9 137849
1h 33min

Madagaskar 3 Avrupa'nın En Çok Arananları

Aslan Alex, Zürafa Melma, Zebra Marty ve su aygırı Gloria bizlerle bir araya geliyor. Polise yakalanmadan önce evleri New York'a geri dönmek için bu grup çareyi gezici bir sirke girecektir. Alex'in temel amaçlarından bir tanesi kısa sürede fark edilmeden eve dönmeyi planlarken, bu ekiple işi oldukça zor olacaktır. Avrupa turnesi oldukça renkli geçmeye başlayacaktır.

İlk iki film içerisinde çocuk seyirci sayısını arttırmayı başaran ve ebevyenleri de sinemaya çeken serinin üçüncü filmi olarak bilinen Madagaskar 3 iki yıl sonra yepyeni maceralarla sinemalara geri dönecektir. Noah Baumbach'ın senaryosunu yazdığı film yine eğlenceli sahneleri bizlerle bir araya getiriyor.

Film Hakkında

Madagaskar 1 ve 2 filmleri ile beraber çocukların ve gençlerin gönlünü fethetmeye devam eden animasyon filmi Madagaskar 3 sinemaseverlerle bir araya geliyor. İlk ikisi kadar son derece eğlenceli ve komik sahneleri ile adından söz ettiriyor. Filmin bir kaç sahnesi büyüklere özel esprileri adeta her yaştan seyirciye hitap ediyor. Animasyon filmi tutkunu sinema seyircisinin herhangi bir şekilde görmezden gelemeyeceği bir yapım olarak yer almıyor. Animasyon konusunda kendi bulunan Madagaskara serisi görsellikte Ice Age kadar adından söz ettirecek. Sadece görsellik değil senaryosu ile film yine sinemaseverleri büyüleyecektir.

Seyircilerle bir araya gelen Madagaskar 3. filmi esprileri ve eğlenceli yapısı ile beraber filmdeki dinamizmin bir an olsun durmadan akmasını sağlıyor. Serinin üçüncü filmin başladığı andan itibaren bir aksiyon içerisinde olması da seyirciye nefes aldırmadan sonunu getirmeye devam ediyor. Animasyon filmi son derece esprili senaryosu ile dünya üzerinde en fazla seyredilen filmler arasında yerini almayı başarmıştır. Film daha şimdiden dördünce serisinin nasıl olacağını seyirciye merak ettirmiştir.Madagaskar 3: Avrupa'nın En Çok Arananları indir
Filmleri VIP Kalitesi ile Hızlı İndirmek İçin Buraya Tıklayınız

Madagaskar 3: Avrupa'nın En Çok Arananları / 1080p / DuaL / TR - ENG turbobit.netMadagaskar 3: Avrupa'nın En Çok Arananları / 720p / DuaL / TR - ENG turbobit.net
Filmin Fragmanı

yorum yaz

Türkçe Dublaj Filmler