Filmler
Film indir TR
» » Köfte Yağmuru 2 - Cloudy with a Chance of Meatballs 2

Köfte Yağmuru 2 - Cloudy with a Chance of Meatballs 2

Köfte Yağmuru 2 - Cloudy with a Chance of Meatballs 2 Türkçe Dublaj
  • Oyuncular: Bill Hader, Anna Faris, Will Forte, Neil Patrick Harris
  • Eklenme Tarihi: 29-08-2018
  • Yorumlar : 0
  • Gösterim : 2 076
76458 10.0 6,4 76458
1h 35min

Köfte Yağmuru 2 - Cloudy with a Chance of Meatballs 2 TR Dublaj

Sony Pictures ikinci serisinde de aynı başarıyı yakalamayı başaracak mı? Köfte Yağmuru 2’yi sizin için bu yazımızda inceledik. 2009 tarihinde sinemaseverlerle bir araya gelen ilk film köfte Yağmur'unda başrolde yer alan mucit Flint Lockwood, suyu gıda maddesine dönüştürecek olan bir makine bulmuştu. Flint’in tek hayali ise insanları mutlu edebilmektedir. Daha sonra ise biranda kontrolden çıkmaya başlamıştır. Flint sevgili makinesini bu nedenle imha edecekti.

Devam filminde ise Flint, artık çalışmadığını düşündüğü icadının bir işlev bozuklukları nedeniyle halen çalıştığını öğrenecektir. Bununla beraber Flint evrimsel bir hataya neden olacaktı. Flint ve arkadaşları bu filmde ise dünyayı, makinesinin ortaya çıkartmış olduğu yiyecek ve hayvan karışımı yaratıklardan kurtarmak zorunda kalacaktır.

Köfte Yağmuru 2 Film Hakkında

Köfte Yağmuru 2 filminde Flint Lockwood ve dostları Swallow Falls adası içerisinde büyük bir yemek artığı bırakıldığını keşfedecektir. Aksiyon ise ilk filmin bitişinden 60 saniye sonra başlamaktadır. İlk film içerisinde Flint Lockwood büyük icadı FLDSMDFR’ı yok edilmiştir. O icat muazzam bir başarı olarak yer alıyordu. Bunun nedeni icat suyu yiyeceğe çevirebiliyordu. Fakat bu icat bir yıkım makinesiydi. Bunun nedeni dünyayı yok olmasına neden olabilecek meteoroloji olayları yaratıyordu. Flint makineyi havaya uçurduğunu zannediyordu.

Mucit Flint Lockwood kötü şöhreti bulunan icadı suyu yiyeceğe dönüştürerek cheeseburger yağmuru ve spaghetti kasırgasına oluyordu. Bu makineyi yok ettiği zaman ise dünyayı kurtardığını düşünmüştü. Fakat daha çok geçmeden icadın yok olmadığını ve şimdi yürüyen yiyecekler yani foodimallar ortaya çıktığını öğrendi. Flint ve arkadaşları tekrar dünyayı kurtarabilmek için yiyecek halinde bulunan hayvanlarla savaşmak için tehlikeli ölçüde leziz bir maceraya koyulacaktır. Film Türkiye’de 3D ve Türkçe seslendirilmiştir.

Köfte Yağmuru 2 full hd film
Filmleri VIP Kalitesi ile Hızlı İndirmek İçin Buraya Tıklayınız

Köfte Yağmuru 2 / 1080p / DuaL / TR - ENG turbobit.netKöfte Yağmuru 2 / 720p / DuaL / TR - ENG turbobit.net
Filmin Fragmanı

yorum yaz

Türkçe Dublaj Filmler