Filmler
Film indir TR
» » Fırtınanın İçinde - Into the Storm indir

Fırtınanın İçinde - Into the Storm indir

Fırtınanın İçinde - Into the Storm indir Türkçe Dublaj
  • Vizyon Tarihi: 22 August 2014 (Turkey)
  • Yapımı: 2014, Aksiyon, Gerilim, USA
  • Filmin Adı: Firtinanin Içinde
  • Yönetmen: Steven Quale
  • Oyuncular: Richard Armitage, Sarah Wayne Callies, Matt Walsh, Max Deacon
  • Eklenme Tarihi: 28-08-2018
  • Yorumlar : 0
  • Gösterim : 1 514
59360 10.0 5,8 59360
1h 29min

Fırtınanın İçinde - Into the Storm - Türkçe Dublaj

Küçük bir kasaba olarak bilinen Silverton kasabası, beklenmedik zamanda kasabaya bela olan hortumların etkisi altında kalmıştır. Hortumların kasaba üzerinde vermiş olduğu zararlar zaman geçtikçe artmaya devam ederken kasaba halkı bu konuda daha da kötü hale geleceğini öğrenmektedir. Bu sırada pek çok kişi yaşamış oldukları yeri terk etmeyi düşünüyorken, bir kısmı da yakın zamanda gelecek olan büyük hortumu görüntüleyerek tarihi bir anı yakalamaya son derece isteklidir. Filmin yönetmenliğini Steven Quale yapıyor. Kasırga belgeselcisi olarak hayatlarını sürdüren bir ekibin, tarihin en büyük doğa felaketlerinden bir tanesini yaşayan bir yerleşim yerleri üzerinde karşılaştığı bir baba ve oğullarıyla verdiği mücadeleyi konu alıyor.

Bu ekibin yeni üyesi ise kızından üç ayrı kalan Allison, arkadaşları ve yönetmeniyle beraber özel araçlarına binerek kasırganın geleceği bu küçük kasabaya doğru yola çıkmışken, eşi vefat eden ve iki oğluyla hayatını sürdüren Gary de kasaba içerisinde görevi olarak lisenin mezuniyet törenini planlamaya çalışmaktadır. Gary’nin küçük oğlu, hoşlanmış olduğu kızın peşinden giderek babası ve kardeşinin yanından ayrıldığı zaman üç merkezli bir hikayenin içerisinde kendinizi bulabilişiniz. Filmde insanlar o güne kadarki en büyük sınavlarından birini verecektir.

Film Hakkında

Kasaba daha önce hiç görülmeyen hortumların şiddetli etkisi nedeniyle büyük bir yıkıma uğrayacaktır. Kasabanın kaderi ise fırtına ve hortum etkilerine kalmaktadır. Fırtına rotasını izleyen kişiler ise daha kötüsünün henüz yaşanmadığını düşünmektedir. Bu zaman diliminde insanlar sığınak ararken, bazıları ise fırtınayı çekmek istemektedir

Profesyonel fırtına belgeselcilerinin gözünden ve çekimlerini ve kasaba halkını anlatan Fırtınanın İçinde sizleri fırtınan davet ediyor. Film doğa ananın gücünü en son noktasında deneyimlemenizi sağlıyor. Gerçek olaylardan esinlenilmiş film, bu doğal felaketin birinci elden dehşetini sizlere sunuyor.


Fırtınanın İçinde filmi Türkçe Dublaj 1080p
[vip] [uc-not-expired] [uc-bought] [/uc-bought] [/uc-not-expired] [uc-not-bought]
Filmi VIP Kalitesi ile İndirmek İçin [uc-buy]Buraya[/uc-buy] Tıklayınız
[/uc-not-bought] [/vip] [not-vip]
Filmleri VIP Kalitesi ile Hızlı İndirmek İçin Buraya Tıklayınız
[/not-vip]
{indirme-linkleri}
Filmin Fragmanı

yorum yaz

Türkçe Dublaj Filmler