Filmler
Film indir TR

Ayin

Ayin Türkçe Altyazılı
  • Yönetmen: Ari Aster
  • Oyuncular: Toni Collette, Milly Shapiro, Gabriel Byrne, Alex Wolff
  • Eklenme Tarihi: 22-08-2018
  • Yorumlar : 1
  • Gösterim : 4 567
49667 10.0 7,6 49667
2h 7min

Ayin - Hereditary filmi,

Graham ailesinin en yaşlı üyesi Ellen öldükten sonra, tüm aile bir araya toplanarak mirası kendi aralarında bölüşürler. Kızı Annie mutlu süren hayatlarına devam ederler annesinin evinden getirdikleri maket evi, evlerinin en güzel yerine koyarak anılarını tazelemeye çalırlar.

Kim bilebilirdi ki Annie ve çocuklarının büyük bir kötülüğün beklediğini, nereden bileceklerdi evde bulunan dadı çok kısa bir süre içerisinde tuhaf şeylerin yaşandığını anlar yinede sesini çıkarmaz. Acaba birileri başla bir yerde başla bir ortamda "ayin" mi yapıyor ?

Büyük annelerinin evinden getirdikleri maket ev içerisinde bir tuhaflık fark ederler. Evde kendi yaptıkları her şey maket evin içinde de yaşanıyordu, hatta büyük annesi bu evinde gezerek onları yönetmeye çalışıyordu. Korkudan ne yapacaklarını şaşıran Graham ailesii hemen bir medyuma gitmeye karar verirler ancak medyumun dili tutulmuştur onlara yanıt veremez.

Hereditary filmi tam burada heyecanlanmaya başlıyor. evin büyük oğlu her zamanki gibi okula gider öğretmen ders anlatırken birden burnu kanamaya başlar ve arkasından birisi saçlarından tutup kafasını masaya vurur. Bu olay karşısında sınıftaki herkes şok olur.

Ayin - Hereditary Filmi ile korkunun dibine vurmaya hazır mısınız ? 2018 yılının en korkunç filmi olduğu söyleniyor şimdiden keyifli seyirler dileriz.

Filmin ilerleyen günlerde Türkçe Dublaj sürümü çıktığında hemen sitemizde eklenecektir. Şuan için Altyazılı olarak film sizlerle

Alt Yazısını İndir ! hereditary_2018_tr-altyazi.rar (İndirilme: 365)

Ayin filmi
Filmleri VIP Kalitesi ile Hızlı İndirmek İçin Buraya Tıklayınız

Ayin / 1080p / Altyazılı turbobit.netAyin / 720p / Altyazılı turbobit.net
Filmin Fragmanı

yorum yaz

  1. film doktoru
    • 0
    2018 yılına damga vuran en iyi korku filmleri arasına girmeyi başardı. Ayin filmini altyazılı izlemek çok güzel olacak, korku filmlerini seviyorsanız kesinlikle indirin..

Türkçe Dublaj Filmler