Filmler
Film indir TR
» » Makas Eller - Edward Scissorhands TR Dublaj

Makas Eller - Edward Scissorhands TR Dublaj

Makas Eller - Edward Scissorhands TR Dublaj Türkçe Dublaj
  • Yönetmen: Tim Burton
  • Oyuncular: Johnny Depp, Winona Ryder, Dianne Wiest, Anthony Michael Hall
  • Eklenme Tarihi: 28-08-2018
  • Yorumlar : 0
  • Gösterim : 1 701
400084 10.0 7,9 400084
1h 45min

Günümüzde pek çok kişi Makas Eller 720p Türkçe Dublaj indirmek ve izlemek için internet adreslerini aramaktadır. Edward Scissorhands’i yapmış olan mucit, işini bitirmeden vefat etmiş ve Edward’ı makaslardan bir araya gelen elleriyle kalmıştır. Oldukça acıklı bir yaşam sürmüş olan genç, Peg Boggs’in onu evine götürmesiyle beraber topluma karışmak isteyecektir. Bazı sürprizler bir araya getirilen bu buluşma, üzücü olayları da içerisinde bulundurmaktadır. Hüzünlü ve komik bir Frankenstein hikayesi olarak bilinene yapımın yönetmen koltuğunda, tarzın usta isimleri arasında yer alan Tim Burton yer alıyor. Modern masalları arasında yer alan Maka seller, defalarca izlenebilecek türde bir film olarak yer alıyor.

Makas Eller Hakkında

Makas elleri bulunan kahramanımız, evleri içerisinde birbirleriyle uyum içerisinde bulunan kişilerin bir arada bulunduğu yerde, sonradan koyulmuş gibi duran bir tepedeki şatosu içerisinde tek başına hayatını sürdürmektedir. Edward lanetli bir masal mekanını andırmış olan bu şato içerisinde çılgın bir bilim adamı tarafından tasarlanacak faakt mucit, Edward’ın ellerini montajını yapamadan ölmüştür. Kozmetik ürün pazarlamacısı olarak bilinen Peg Bogss, bu sıradaşı şatoya girerek Edward’la karşılaşacaktır. Onun tek başına şato içerisinde kalmasına gönlü razı olmayan Edward’ı da beraberinde renkli banliyölere getirecektir. Peg iyi iyi niyetli olmasa da kahramanız topluma zor katılacaktır.

Edward’ın, topluma yakınlaşmasını arzu eden Peg, yeni giysiler ve makyaj yaparak tuhaflığını yok etmek isteyecektir. Göstermiş olduğu çabalar kadınlar için daha gizemli ve çekici olmaktadır. Bununla beraber çocuklar için ise ürkütücü gözükmektedir. Çünkü Edward, insanların ağaçlarını budamakta, köpeklerine kuaförlük hizmeti veriyordu. Saç tasarımı yapmakla beraber normal insanlara bir şeye asla el uzatmıyordu.. Makas Eller türkçe dublaj indirmek için hemen ücretsiz film adresimize göz atabilirsiniz.

Makas Eller Filmi
[vip] [uc-not-expired] [uc-bought] [/uc-bought] [/uc-not-expired] [uc-not-bought]
Filmi VIP Kalitesi ile İndirmek İçin [uc-buy]Buraya[/uc-buy] Tıklayınız
[/uc-not-bought] [/vip] [not-vip]
Filmleri VIP Kalitesi ile Hızlı İndirmek İçin Buraya Tıklayınız
[/not-vip]
{indirme-linkleri}
Filmin Fragmanı

yorum yaz

Türkçe Dublaj Filmler