Filmler
Film indir TR
» » Yargıç - The Judge Tr Dublaj full indir

Yargıç - The Judge Tr Dublaj full indir

Yargıç - The Judge Tr Dublaj full indir Türkçe Dublaj
  • Vizyon Tarihi: 17 October 2014 (Turkey)
  • Yapımı: 2014, Suç, Dram, USA
  • Filmin Adı: Yargiç
  • Yönetmen: David Dobkin
  • Oyuncular: Robert Downey Jr., Robert Duvall, Vera Farmiga, Billy Bob Thornton
  • Eklenme Tarihi: 27-08-2018
  • Yorumlar : 0
  • Gösterim : 1 093
157077 10.0 7,4 157077
2h 21min

Yargıç - The Judge filmi,

Yargıç 1080p indirmek ve izlemek için sitemizi tercih edebilirsiniz. Hank Palmer parlak bir kariyeri bulunan Chicago'da yaşayan bir avukat olarak hayatını sürdürmektedir. Önemli bir davasının öncesinde, annesinin kaybettiğinin haberini alacaktır. Babasıyla beraber çok uzun zamandır görüşmemiş olan Hank, aileden iletişim kurduğu tek insanı da kaybedecektir. Bununla beraber doğup, büyümüş olduğu Carlinville kasabası içerisinde başka kimseyle de görüşmeyecektir. Annesinin cenazesi için geri dönüş yapan Hank'ı, bu bölgede cenaze töreninden daha fazlası bekleyecektir. Pek sevilmediği kasabadan bir an önce uzaklaşmak isterken kendisini, 42 yıllık yargıç olan babasını savunmak için mahkemede olacaktır. David Dobkin'in yönetmenliğini üstlenmiş olduğu film son derece başarılı bir film olarak karışımıza çıkıyor.

Yargıç Hakkında

Film bir yargıç ile bir avukatın bir araya gelmesini anlatmaktadır. Savunma avukatı olarak bulunan ve hayatı boyunca müşterilerinin savunmasını yaparak her türlü cezadan kolay bir şekilde kurtulmalarını sağlayacak olan avukat Hank Palmer annesinin ölümü sonrasında doğup büyümüş olduğu kasabaya ziyarette bulunacaktır. Cenaze konusunda için gelmiş olduğu kasabada gerçekleri öğrenmeye başlaması ile birlikte annesinin cinayete kurban gittiğinden şüphelenmeye başlayacaktır. Daha sonra ise konuyu araştırdığı zaman cinayetin arkasında yıllar önce annesini terekeden babasını işaret etmektedir. Şimdiye kadar suç işleyen kişileri savunarak yargıçları ikna etmeyi başaran avukat şimdi kendini diğer tarafta bulmakta ve mesleğini de sorgulamaya başlayacaktır.

Yargıç filmi eleştirmenler aracılığı ile tam not almayı başarmıştır. Robert Downey Jr. demir adam filminden sonra ilk kez kaliteli bir yapım içerisinde kendini göstermeyi başarıyor. Yaklaşık iki buçuk saat sürmüş olan film izleyenlere doyurucu bir şekilde sinema keyfi sunmaktadır. İnternet üzerinden Yargıç türkçe dublaj indirmek için sitemizden yararlanabilir ve filmi seyretmeye başlayabilirsiniz.


Yargıç filmi
Filmleri VIP Kalitesi ile Hızlı İndirmek İçin Buraya Tıklayınız

Yargıç / 1080p / DuaL / TR - ENG turbobit.netYargıç / 720p / DuaL / TR - ENG turbobit.net
Filmin Fragmanı

yorum yaz

Türkçe Dublaj Filmler