Filmler
Film indir TR
» » Leo Da Vinci: Mona Lisa Macerası

Leo Da Vinci: Mona Lisa Macerası

Leo Da Vinci: Mona Lisa Macerası filmi


Leo Da Vinci: Mona Lisa Macerası izle

Animasyon macera tarzındaki Leo Da Vinci: Mona Lisa Macerası 2018 yılının en çok beğenilen çoçuklar ve animasyon severler tarafında oldukça beğenilen bir film durumundadır. Leo Da Vinci: Mona Lisa Macerası türkçe dublaj indir seçeneğiyle sitemizde sorunsuz ve kaliteli bir şekilde bu filmi izleyebilirsiniz.

Animasyon tarzındaki bu eğlenceli filmin konusu ise; Vinci'de hayat huzurla ve sakin bir şekilde devam etmektedir. Leonardo zamanın çoğunu ilginç icatlarıyla ve kurduğu hayallerle geçiren eğlenceli ve maceracı bir çocuktur. Arkadaşı Lorenzo da ona icatlarını geliştirmesinde ve daha işe yarar hale gelmesinde ona değerli yardımlarda bulunmaktadır. Gioconda’da ise onların icatlarını kahkahalarla ve umursamaz bir tavırla takip etmektedir. Günleri bu 3 arkadaşın böyle geçmekteydi.

Üç iyi arkadaşın sakin ve sıradan geçen yaşamları ise kente gelen bir hikâyeci bir gezginin anlattıklarından sonra tamamen farklı bir yöne doğru değişecektir. Bu gezgin onlara gizli büyük bir hazinenin varlığından bahseder. Anlatılanlar karşısında büyülenen ve hayallere kapılmaya başlayan Leonardo ile arkadaşları Lorenzo ve Giaconda, bu kayıp hazinenin peşine düşerler. Amaçları hazineyi alarak hep beraber hayal ettikleri o müthiş şeyi yapabilmektir.

Ama hazinenin peşinde sadece onlar yoktur. Acımasız kaptan ve korsan tayfası da bu hazinenin peşindedir. Ve rakipleri karşısında hiçte memnun değillerdir. Ve Leonardo ve arkadaşlarını saf dışı bırakmak için her türlü kötülüğü yapmaktadırlar. Tabi kahramanlarımız icatları sayesinde korsanlar karşısında ayakta kalsa da korsanların pes etmeye niyetleri bulunmamaktadır. Deniz ortasında başlayan kıyasıya mücadele deniz derinliklerinde de devam edecektir. Bu arada gerçek dostluk sayesinde birçok saldırıdan ve zor durumdan kurtulan kahramanlarımızı hazine ile ilgili ilginç bir bilgide beklemektedir. Bakalım sonunda bu devasa hazineyi kim alacak. Bu sorunun cevabını almak için filmi izlemelisiniz.

Animasyon macera tarzındaki film masalsı anlatımı ve Da Vinci’ye getirdiği yeni yorumla oldukça beğenilen animasyon türü filmlerinden olan Leo Da Vinci: Mona Lisa Macerası HD indir seçeneği ile birlikte sitemizden kaliteli ve sorunsuz bir şekilde keyifle izleyebileceksiniz.

Yorumlar

Türkçe Dublaj Filmler