Filmler
Film indir TR
» » El Dorado Yolu - TR Dublaj indir

El Dorado Yolu - TR Dublaj indir

El Dorado Yolu - TR Dublaj indir Türkçe Dublaj
  • Oyuncular: Kevin Kline, Kenneth Branagh, Rosie Perez, Armand Assante
  • Eklenme Tarihi: 26-08-2018
  • Yorumlar : 0
  • Gösterim : 1 914
70890 10.0 6,9 70890
1h 29min

El Dorado Yolu - The Road to El Dorado film

El Dorado Yolu komedi ve macera tarzında bir animasyon filmi olarak dikkat çekmektedir. El Dorado Yolu Türkçe dublaj indir seçeneği ile izleyebileceğiniz bu filmin konusu ise; Dolandırıcılık yapan iki can dostun eline bir harita yaptıkları bir dolandırıcılık işinde bir harita geçmiştir. Bu harita, o dönemde binlerce kişinin bulmak için büyük çaba sarf ettikleri ve birçok kişinin bu yolculuktan geri dönemediği altın şehir El Dorado’nun yerini gösteren oldukça özel ve eski bir haritadır.

Bu harita bu iki dostun aklını başından alır ve haritada altın şehir El Dorado’ya gitmek üzere bu 2 kafadar arkadaş yola çıkarlar. Fakat yolculuğun başladığı andan itibaren hiçbir şey planladıkları gibi gitmez ve akla gelmedik aksilikler ve komik olaylar arka arkasına sıralanmaya başlar. O kadar şansız bir yolculuk geçirmektedirler ki bu 2 kafadar kendilerini denizin ortasında kaybolmuş bulurlar.

Fakat tam her şey bitti derken ve bu ikili ölüme beklerken hayatları tamamen değişir. Çünkü 2 kafadar altın şehir El Dorado sahillerine sürüklenmişler ve yerliler sahilde baygın halde buldukları bu 2 arkadaşı hayata döndürmüşlerdir. Ve bu adanın yerlileri bizim iki kafadarı kendi tanrıları yerine koyarak büyük bir saygı ve hürmet gösterirler. 2 kafadarın keyifleri oldukça yerindedir. Ama unuttukları nokta ise yerlilerin bir süre sonra tanrıları olarak gördükleri bu iki can dostu kurban etmek istemeleridir. Kahramanlarımızın önünde bu durumda kurtulmak için ise oldukça kısa bir zaman kalmıştır.

Oldukça etkileyici hikâyesi ve komedi unsurlarının oldukça kaliteli kullanılması ile sadece çocukların değil yetişkinlerinde severek izlediği bir animasyon film olan El Dorado Yolu 1080P indir seçeneği ile ailecek sorunsuz bir şekilde izleyebilirsiniz.


El Dorado Yolu filmi indir
[vip] [uc-not-expired] [uc-bought] [/uc-bought] [/uc-not-expired] [uc-not-bought]
Filmi VIP Kalitesi ile İndirmek İçin [uc-buy]Buraya[/uc-buy] Tıklayınız
[/uc-not-bought] [/vip] [not-vip]
Filmleri VIP Kalitesi ile Hızlı İndirmek İçin Buraya Tıklayınız
[/not-vip]
{indirme-linkleri}
Filmin Fragmanı

yorum yaz

Türkçe Dublaj Filmler