Filmler
Film indir TR
» » Sıcak Kalpler - Warm Bodies TR Dublaj Full indir

Sıcak Kalpler - Warm Bodies TR Dublaj Full indir

Sıcak Kalpler - Warm Bodies TR Dublaj Full indir Türkçe Dublaj
  • Vizyon Tarihi: 5 April 2013 (Turkey)
  • Yapımı: 2013, Komedi, Korku, Romantik, USA, Canada
  • Filmin Adı: Sicak Kalpler
  • Yönetmen: Jonathan Levine
  • Oyuncular: Nicholas Hoult, Teresa Palmer, John Malkovich, Analeigh Tipton
  • Eklenme Tarihi: 26-08-2018
  • Yorumlar : 0
  • Gösterim : 6 877
203408 10.0 6,9 203408
1h 38min

Sıcak Kalpler - Warm Bodies TR Dublaj

Sıcak Kalpler romantik ve korku öğelerinin farklı bir tarzda ele alındığı bir romantik komedi filmidir. Sıcak Kalpler Türkçe dublaj indir seçeneği ile izleyebileceğiniz bu filmin konusu ise; herkesin bildiği ve kafasında canlandırdığı zombi filmlerinde farklıdır. İnsanlık tam 8 yıl önce daha nedeninin net bir şekilde anlaşılamadığı sebebi ve yayılması hakkında herkesin farklı hikâyeler anlattığı bir olayla zombi salgınına esir düşmüş ve her geçen gün bu salgının boyutu artmıştır.

Zombilerin sayısı, zamanla hayatta kalan ve salgına yakalanmayan insanlarda çok daha fazla olmuş ve zombilerin saldırıları sonucu sayıları da giderek azalmaktadır; teknolojik üstünlük insanlarda olmasına rağmen zombi saldırıları ve ilerlemesinin durdurulamaması sonucu hayatta kalan insanlar güvenliklerini sağlamak amacıyla büyük bir duvarın ardına sığınarak hayatta kalabilmişlerdir. Zombiler arasında yer alan ve havaalanında bulunan kahramanımız Zombi R ise bir gün arkadaşlarıyla beslenmeye çıktığında, kendisini savunmak amacıyla öldürmek isteyen insan Julie ile karşılaşır. Normal şartlarda Z Julie’yi ısırıp yemesi gerekirken ona bir şekilde âşık olmuştur.

Zombi R’nin bu aşkı ona insani özellikleri tekrar kazandırmaya başlamaktadır Julie'ye hissettiği aşk bir kalbi olduğunun anlamasını sağlamıştır. Nasıl öldüğünü ve gerçekte kim olduğunu hatırlamayan Kahramanımız Zombi R his ve insani duyguları tekrar kazanmaya başladıkça oldukça başarılı ve etkili bir iyileşme göstermektedir. Üstelik Zombi R’nin gösterdiği iyileşme ve tekrar insani özellikleri kazanma durumu salgından etkilenen ve virüs kaparak Zombi olanları da olumlu etkilemektedir. Ve bu zombilerde de değişiklikler görülmeye başlayacaktır. Ancak en önemli sorun ise Julie bu değişime kalan insanlara anlatmakta oldukça zorlanacaktır.

Zombi konusunda bambaşka bir bakış açısı getiren ve oldukça farklı senaryosu ile adından oldukça söz ettiren bir film olan Sıcak Kalpler 1080P indir seçeneği ile kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz.

Sıcak Kalpler filmi indir hd
[vip] [uc-not-expired] [uc-bought] [/uc-bought] [/uc-not-expired] [uc-not-bought]
Filmi VIP Kalitesi ile İndirmek İçin [uc-buy]Buraya[/uc-buy] Tıklayınız
[/uc-not-bought] [/vip] [not-vip]
Filmleri VIP Kalitesi ile Hızlı İndirmek İçin Buraya Tıklayınız
[/not-vip]
{indirme-linkleri}
Filmin Fragmanı

yorum yaz

Türkçe Dublaj Filmler