Filmler
Film indir TR
» » Ayı Kardeşler: Fantastik Dünyalar

Ayı Kardeşler: Fantastik Dünyalar

Ayı Kardeşler: Fantastik Dünyalar


Ayı Kardeşler: Fantastik Dünyalar

Çin yapımı olan ve tüm aile bireylerinin çok rahat bir şekilde izleyebileceği Ayı Kardeşler: Fantastik Dünya filminin konusu; Coco cesur ve macerayı çok seven bir robottur. Robt Coco efsaneler ve son derce gizemli masallar ile dolu olan Orta Dünya Krallığı’na ait harikalardan biri olan Altın Geyik’in yerini keşfeder. Gerçek dünyada yaşayan çok ünlü bir hazine avcısı vardır. Bu kötü hazine avcısı bir grup hırsızı toplar ve Altın Geyik’i çalmaları için hiç bilmedikleri farklı bir dünyaya gönderir.

Kötü olan bu hırsızlar hiç tanımadıkları bu dünyaya gitmek için yola çıkacak ve ne olursa olsun eninde sonunda Altın Geyik’i alıp gitmek için son derece kararlıdır. Ayı Kardeşler: Fantastik Dünya Türkçe dublaj indir ve yaşanan maceralara çok daha yakından tanık olacaksınız. Robot Coco bu çok önemli olan Altın Geyik’i hazine avcısı olan hırsızlardan korumak adına en çok güvendiği ve çok sevdiği dostlarını hep bir araya getirerek önemli bir grup kuracaktır.

Ayı kardeşler


Hırsızlar bu önemli hazineyi sadece hırsları için çalmak istemelerinin yanı sıra Robot Coco ise ormanın hiçbir şekilde ahenginin bozulmasını istemediği için her pahasına Altın Geyik’i korumak ister. Robot Coco çok sevdiği dostları Briar, Bramble ve oduncu Vick ile beraber birlik olacaklar ve hırsızlara karşı büyük bir mücadele vereceklerdir. Hem çocuklar için hem de büyükler için çok heyecan içinde izlenmesi beklenen bu film ile doğru ve yanlışı en iyi şekilde görülmesi sağlanacaktır.

Ayı Kardeşler: Fantastik Dünya HD indirdiğiniz zaman filmin tüm heyecanın hissedeceksiniz. Robot Coco ve arkadaşları tüm zorluklara karşı Altın Geyik’i korumak ve hırsızlara kaptırmamak için zorlu bir maceraya doğru yola çıkarlar. Yapılması gereken en önemli iş hırsızlardan önce bu büyük hazineyi bulmaktır. Çok zorlu bir mücadele artık kahramanlarımızı bekleyecektir. Film son derece heyecan dolu olduğu için hem küçükler hem de büyükler hiç sıkılmadan çok rahat bir şekilde izleyecektir. Acaba hazineyi önce hırsılar mı bulacak yoksa Coco ve arkadaşları mı bulacak?

Yorumlar

Türkçe Dublaj Filmler