Filmler
Film indir TR
» » Limit Yok - Limitless indir Türkçe Dublaj

Limit Yok - Limitless indir Türkçe Dublaj

Limit Yok - Limitless indir Türkçe Dublaj Türkçe Dublaj
  • Yönetmen: Neil Burger
  • Oyuncular: Bradley Cooper, Anna Friel, Abbie Cornish, Robert De Niro
  • Eklenme Tarihi: 24-08-2018
  • Yorumlar : 0
  • Gösterim : 1 631
473015 10.0 7,4 473015
1h 45min

Limit Yok - Limitless - Türkçe Dublaj filminde,

Yazar Alan Glynn'in romanı üzerinden uyarlanan filmin yönetmen koltuğunda Neil Burger yer alıyor. Senaryo dışında yönetmenin ilk defa sadece yönetmenlik yaparak öne çıktığı film olan Limit Yok 1080p indirmek için sadece sitemize giriş yapmanız yeterlidir.

Yaşamı pek de parlak şekilde ilerlemeyen Eddie, New York şehrinde düzensiz hayatına devam eden ve pek de başarılı sayılmayacak bir yazar olarak yer almaktadır. Kız arkadaşından ayrıldığı zamanda eski bir arkadaşıyla bir araya gelen Eddie'nin hayatı tamamen değişmeye başlayacaktır. Arkadaşından almış olduğu bir hap, Eddie'nin beyninin süper kapasite ile çalışmasını sağlayacaktır. Bu ilaç ile beraber eski dünyası tamamen değişmeye başlayan, hayata farklı bir gözle bakan Eddie paraya, çekiciliğe ve yüksek bir zekası olmaktadır. Daha sonra ise bu yüksek gücün yan etkileri ortaya çıkacaktır.

Limit Yok Film Özeti

Eddie, kız arkadaşı Lindy’nin ayrıldığı zaman, sokak ortasında eski eşinin erkek kardeşi Vern ile karşılaşacaktır. Dostuna kitap üzerinde ilerleyemediğini söyleyen Eddie’ye yardım etmek amaçlı bir hap verecektir. Eddie, hapı yuttuğu zaman değişmiştir. 10 yıl öncesinde gördüğü ya da duyduğu ufak detayları hatırlamakta ve bilinçaltını kullanmaya başlamıştır.

İlacın etkisinde ile düzensiz şekilde bulunan evini toplamaya, hayatını düzene sokarken müthiş bir mutluluk hissediyordu. Hapı aldığında tamamen değişen Eddie anlaşma sağladığı kitabı bir gecede bitirmiştir. Ertesi gün kendine geldiği zaman o zeki halinden eser kalmadığını ve saatlerce yemek yemediğini fark etmiştir. Eddie, Vern’ün yanına giderek haptan isteyecektir. Fakat bu sırada Vern öldürülür ve Eddie evinde yer alan tüm hapları alacaktır. Limitless konusu buradan sonra başlayacaktır. İnternet üzerinden Limit Yok türkçe dublaj indirmek için sitemiz üzerinde yer alan linkleri kolayca kullanabilirsiniz.

Limit yok filmi indir
Filmleri VIP Kalitesi ile Hızlı İndirmek İçin Buraya Tıklayınız

Limit yok / 1080p / DuaL / TR - ENG turbobit.netLimit yok / 720p / DuaL / TR - ENG turbobit.net
Filmin Fragmanı

yorum yaz

Türkçe Dublaj Filmler