Filmler
Film indir TR
» » Örümcek Adam 2 Filmi Türkçe Dublaj indir

Örümcek Adam 2 Filmi Türkçe Dublaj indir

Örümcek Adam 2 Filmi Türkçe Dublaj indir Türkçe Dublaj
  • Yönetmen: Sam Raimi
  • Oyuncular: Tobey Maguire, Kirsten Dunst, Alfred Molina, James Franco
  • Eklenme Tarihi: 23-08-2018
  • Yorumlar : 0
  • Gösterim : 1 106
475992 10.0 7,3 475992
2h 7min

Örümcek Adam 2 - Spider-Man 2 - Türkçe Dublaj filmi,

Peter Parker Örümcek Adam kostümü ile suçlularla savaşmaktan tamamen yorgun düşmüştür. Örümcek Adam 2 1080p indirmek için burayı tıklayabilirsiniz.

Hayatı inişe geçen Parker’ın sevdiği kadında bir başkası ile nişanlanmıştır. Daily Bugle gazetesi, Örümcek Adam’ın bir suçlu olarak bulunduğu ile kendisine acımasızca saldırmaya devam etmektedir. Kırılma noktasına gelmiş olan Peter, bu kimliğinden tamamen vazgeçmek isteyecektir. Fakat dönüşüm deneyimi ile Doktor Otto Octavius, dört uzun dokunaçlı birine dönüşecektir. Peter, Örümcek Adam’ın geri dönüş zamanı olduğunu düşünmeye başlamıştır. Sam Raimi’nin ikinci filmi zamanın en çok seyredilen filmleri arasında yerini almıştır.

Babasına ait bir çantayı evinde bulunan Parker, anne ve babasının ortadan kaybolmasının ardındaki sırları çözmektedir. Bu sırlar arasında Oscorp şirketi ve babasının eski ortağı olarak yer alan Dr. Curt Connor’ın laboratuvarı çıkmaktadır. Daha sonra ise hiçbir şey Peter Parker için eskisi gibi olmayacaktır.

Örümcek Adam 2 Film Özeti

Yumuşak huylu olan Peter Parker’ın büyük aşkı aşkı Mary Jane Watson’dan ayrılarak görevine dönmeye karar vermiştir. Bu arada iki yıl geçmiştir. Peter bir taraftan güçlerinin laneti ile uğraşırken, bir yandan da yeni zorluklarla mücadele etmeye başlayacaktır. Peter Örümcek Adam ile üniversite öğrencisi kimliği arasında bulunan dengeyi korumak zorunda kalacaktır. Peter’ın en önem verdiği ilişki konuları gün ışığına çıkma tehlikesi içinde kalacaktır. Dr. Octopus yani kısaca “Doc Ock”la karşı karşıya kalan Peter’ın bu durumu kabul edip, bu şeytani sekiz kollu çılgın adamı durdurabilmek için tüm süper kahraman gücünü toplaması gerekir. Peter Parker’in bu hikayesine ortak olmak için sitemizden Örümcek Adam 2 türkçe dublaj indirebilirsiniz. Örümcek adam filmini tüm serileri sitemiz üzerinde yer almaktadır.

Örümcek adam 2 indir
Filmleri VIP Kalitesi ile Hızlı İndirmek İçin Buraya Tıklayınız

Örümcek Adam 2 / 1080p / DuaL / TR - ENG turbobit.net
Filmin Fragmanı

yorum yaz

Türkçe Dublaj Filmler