Filmler
Film indir TR
» » Örümcek adam 1 HD indir Türkçe Dublaj

Örümcek adam 1 HD indir Türkçe Dublaj

Örümcek adam 1 HD indir Türkçe Dublaj Türkçe Dublaj
  • Yönetmen: Sam Raimi
  • Oyuncular: Tobey Maguire, Kirsten Dunst, Willem Dafoe, James Franco
  • Eklenme Tarihi: 23-08-2018
  • Yorumlar : 0
  • Gösterim : 2 605
613575 10.0 7,3 613575
2h 1min

Örümcek adam 1 - Spider-Man

Başarılı bir lise öğrencisi olarak hayatına devam Peter Parker’ın sıradan hayatını değişimini anlatan Örümcek Adam 1080p indirmek için burayı kullanabilirsiniz.

Bir okul gezisi sonrasında Parker’ın hayatı tamamen değişecektir. Bir araştırma laboratuvarı içerisinde yapılan ziyaret sırasında Peter, genetik şekilde değişime uğrayan örümcek tarafından ısırılacaktır. Peter, bu ısırıktan kısa bir süre içerisinde inanılmaz bir güce ve yeteneğe sahip olacaktır. Örümceğin yetenek ve hislerine erişen Parker’in bu saatten sonra hayatı tamamen değişecektir.

Sahip olduğu güçlerin neler olduğu öğrenmek isteyen Peter, ödüllü bir güreş maçına katılacaktır. Ancak sahip olduğu yeni güç ile beraber çok kısa bir süre içerisinde rakibini yenmesinden dolayı, maçı düzenleyen organizatör ödülü vermeye reddedecektir. Bu olayın hemen sonrasında ise soyguncu, maçı düzenlemiş olan organizatörün ofisinde hırsızlık yaparak kaçmaya başlamıştır. Peter’ın hırsızı yakalamaya fırsatı bulunsa da parayı vermeyen adamdan intikam almak için hırsız kaçmasına izin verecektir. Ancak hırsız bu kaçış sonrasında Peter’ın sevgili amcası Ben’i öldürecektir.

Örümcek Adam Film Özeti

Peter soyguncuyu yakalasa da büyük bir suçluluk hissedecektir. Amcasının kendisine söylemiş olduüu sözleri hatırlayan Peter bu olağanüstü güçlerini kötü insanlara karşı mücadele etmek için kullanmaya karar vermiştir. Bu sırada şehrin diğer yakasında Peter’ın en iyi arkadaşı olarak bulunan Harry’nin babası Norman Osborne, kendi üstünde deneyler yapmaya başlamıştır. Bu deneylerden bir tanesinde kullanmış olduğu bir madde onun gücünü ve zekasını yükseltmiştir. Ancak yüzünü tanınmaz bir hale getirerek onu çılgına çevirecektir. O artık Örümcek Adam’ın baş düşmanı olarak bilinen Yeşil Goblin’dir. Parker’in bu muhteşem hikayesini seyretmek için Örümcek adam türkçe dublaj indirebilir ve doyasıya film keyfine kolayca erişebilirsiniz. Film sahip olduğu senaryosu ile dönemin en fazla seyredilen filmleri arasındadır.

Örümcek adam filmi
Filmleri VIP Kalitesi ile Hızlı İndirmek İçin Buraya Tıklayınız

Örümcek adam 1 / 1080p / DuaL / TR - ENG turbobit.net
Filmin Fragmanı

yorum yaz

Türkçe Dublaj Filmler