Filmler
Film indir TR
» » Süperman Çelik Adam - Man of Steel

Süperman Çelik Adam - Man of Steel

Süperman Çelik Adam - Man of Steel Türkçe Dublaj
  • Yönetmen: Zack Snyder
  • Oyuncular: Henry Cavill, Amy Adams, Michael Shannon, Diane Lane
  • Eklenme Tarihi: 17-11-2018
  • Yorumlar : 0
  • Gösterim : 1 149
620902 10.0 7,1 620902
2h 23min

Süperman Çelik Adam - Man of Steel - 1080p Full HD bluray kalitesinde indirip izleyin,

Kripton gezegeni yöneticileri çok büyük hata yaparlar gezegenin çekirdeği ile oynayıp, gezegenin yok olmasını tetiklerler. Gezegende doğal yollarla doğmuş ilk çocuk olan Kal-El'in yaşaması için babası Corel oğlunu bir mekik aracılığı ile dünyaya gönderdi.

Kripton gezegeni yok olma eşiğindeyken yöneticiler general zodu ülkesine ihanet suçundan hayat bölge adı verilen yere hapsetti, Corelin oğlunu dünyada iyi bir aile bulur ve onu kendi çocukları gibi büyütüp yetiştirir. Yıllar geçtikten sonra Süperman'ın manevi babası ona kendisiyle ilgili tüm gerçekleri anlatır. Süperman kendisi hakkındaki bilmediklerini nereden geldiğini, gerçek babasının kim olduğunu, dünyaya neden geldiğini araştırır ve öğrenir.

Süperman buzulların arasından yer alan kripton gemisini bulur. Gemiyi babasının ona vermiş olduğu anahtarla açar ve geminin içerisinde gezmeye başlar. Burada gerçek babasıyla tanışma şansını yakalar. Süpermanın gemiye binmiş olması tehlikeyi de beraberinde getirir.

Gemiye giriş esnasında yardım sinyalleri yollar ve General zod rotasını dünyaya çevirir. Dünyadaki herkes şoka uğrar Zod dünya yöneticilerinden, Kal-Eli kendisine teslim etmelerini ister aksi halde dünyanın sonu geleceğini söyler.

Yetkililer hemen süpermanı aramaya başlarlar ancak dünya insanını çok seven kriptonlu süperman kendisi teslim olmaya hazırdır. Ordu ile iş birliği yaparak, Zodu ait olduğu yere göndermek için elinden geleni yapar.

Çelik adam indir


Son sürüm Bluray 1080p sürümü yüklendi iyi seyirler dileriz.
Filmleri VIP Kalitesi ile Hızlı İndirmek İçin Buraya Tıklayınız

Süperman: Çelik adam / 1080p / DuaL / TR - ENG turbobit.net
Filmin Fragmanı

yorum yaz

Türkçe Dublaj Filmler