Filmler
Film indir TR
» » Yükseltme - Upgrade Filmi HD indir

Yükseltme - Upgrade Filmi HD indir

Yükseltme - Upgrade Filmi HD indir Türkçe Altyazılı
 • Yönetmen: Leigh Whannell
 • Oyuncular: Logan Marshall-Green, Richard Anastasios, Rosco Campbell, Richard Cawthorne, Linda Cropper, Steve Danielsen
 • Senaryo: Leigh Whannell
 • Eklenme Tarihi: 15-08-2018
 • Yorumlar : 4
 • Gösterim : 8 143
9,857 10 7,7 9,857
1h 40min

Yükseltme - Upgrade 2018 Filmi, 1080p - 720p indir. Filmin Türkçe Dublaj sürümü kısa bir süre içinde çıkacağını düşünüyoruz. Çıkar çıkmaz filmin Türkçe dublaj sürümleri konuya ilave edilecektir. Şimdiden keyifli seyirler.

Grey Trace, karısı ile mutlu bir hayat süren adamdır. Boş oldukları gün alış Grey karısı, ile alış veriş yapmaya gider iki grubun silahlı çatışması arasında kalırlar ve Grey eşini kayıp eder kendisi de belden aşağı felç olur.

Hayatı alt üst olan, Grey eşini kaybetmenin üzüntüsünü yaşarken kendine bile bakamaz duruma gelir. Milyar bir iş adamı Grey'in durumundan haberdar olur Grey'e red edemeyeceği bir teklifte bulunur, Eğer tedavi olmak isterse Grey bedenine STEM adı verilen yapay zeka çalışan bir şey yerleştirilecektir. Hiç düşünmeden bu teklifi kabul eder tedavi başarı ile sonuçlanınca Trace yeni güçlere sahip olur artık geriye tek bir şey kalır eşini öldüren kişileri bulup intikam almak.

2018 yapımı "Yükseliş filmini" kesinlikle indirip izlemenizi tavsiye ediyoruz. Film yönetmenliğini Leigh Whannell üstleniyor bilim kurgu filmleri sevenler kaçırmasınlar diyor filmiz sizlerle baş başa bırakıyoruz.

Alt Yazısını İndir ! upgrade_2018_tr-altyazi.rar (İndirilme: 741)

Yükseliş Türkçe Dublaj
Filmleri VIP Kalitesi ile Hızlı İndirmek İçin Buraya Tıklayınız

Upgrade / 1080p / Altyazılı turbobit.netUpgrade / 720p / Altyazılı turbobit.net
Filmin Fragmanı

yorum yaz

 1. mehmet
  • 0
  Ah stem :) Film gerçekten bir bilim-kurgu fakat günümüz teknolojisinin gelişim hızına bakarsak çok da uzak bir zaman değil. Yüksek teknolojinin insan beyni ile birleşiminin ne gibi fayda ve zararlar getireceğine dikkat çeken bir yapım. Kesinlikle izleyin..
  1. Murat ALtıparmak
   • 0
   Belki teknoloji bundan daha ileride kim bilir!? B52 bombardıman uçakları yapımından 20 küsür sene sonra açıklandığını hatırlatmak isterim. Dark Mission kitabının yazarı Richard Hoagland ın ise "Teknoloji inanılmaz ilerde ama onlar bizim hasta olmamızı istiyor uzun yaşamamızı istemiyor. İnanın tıp insanların 200 yaşından daha fazla yaşamasını sağlıyacak kadar ilerledi" sözünü de unutmayalım saygılar...
 2. filmci
  • 0
  filmin çok güzel olduğu söyleniyor bu gün nasip oldu indirip izleyeceğim

 3. zamorano
  • 0
  Listeye aldım bakalım.. Güzel bir filme benziyor ilk fırsatta izleyeceğim

Türkçe Dublaj Filmler