Filmler
Film indir TR
» » G.I. Joe: Kobra'nın Yükselişi - G.I. Joe: The Rise of Cobra indir

G.I. Joe: Kobra'nın Yükselişi - G.I. Joe: The Rise of Cobra indir

G.I. Joe: Kobra'nın Yükselişi - G.I. Joe: The Rise of Cobra indir Türkçe Dublaj
  • Yönetmen: Stephen Sommers
  • Oyuncular: Adewale Akinnuoye-Agbaje, Christopher Eccleston, Grégory Fitoussi, Joseph Gordon-Levitt, Leo Howard, Karolina Kurkova
  • Senaryo: Stuart Beattie, David Elliot
  • Eklenme Tarihi: 13-08-2018
  • Yorumlar : 0
  • Gösterim : 1 340
187,308 10 5,8 187,308
1h 58min

G.I. Joe: Kobra'nın Yükselişi - G.I. Joe: The Rise of Cobra indir Türkçe Dublaj,

Dünya çok büyük bir tehlike altında, kobra isimli bir örgüt yer altında yüksek teknoloji ile dünyayı yönetmeye çalışacak elinde bulunan kimyasal silahlarla ile dünyayı tehdit ederek her ülke yöneticilerine her istediklerini yaptırmaya çalışacak.

Bu durumu ortadan kaldırmak için G.I. JOE ekibi, devreye giriyor. örgütün buzullar altında saklandı karargahı basıp durdurmak için yetkililer emir veriyor. G.I. JOE çok yüksek donanımlı kıyafetleri ve gelişmiş silahları ile kobra operasyonunu başlatıyor.

Dünyanın en yönetmenlerinden birisi olan Stephen Sommers filmin yapımcılığını üstlenmiş, Bilim kurgu filmlerini sevenler kesinlikle kaçırmasınlar diyoruz. G.I. Joe: Kobra'nın Yükselişi filmini sitemizden 1080p bluray kalitesinde indirip izleyebilirsiniz dilerseniz 720p, brrip seçeneklerini de kullanıp hd kalitesinde filmin tadını çıkartabilirsiniz şimdiden keyifli seyirler diliyoruz.

G.I. Joe: Kobra'nın Yükselişi
Filmleri VIP Kalitesi ile Hızlı İndirmek İçin Buraya Tıklayınız

G.I. Joe: The Rise of Cobra / 1080p / DuaL / TR - ENG turbobit.netG.I. Joe: The Rise of Cobra / 720p / DuaL / TR - ENG turbobit.netG.I. Joe: The Rise of Cobra / BRRip / Türkçe Dublaj turbobit.net
Filmin Fragmanı

yorum yaz

Türkçe Dublaj Filmler